Nie znaleziono wyników wyszukiwania dla frazy:

Kabiny prysznicowe z grawerem

Kabiny prysznicowe z grawerem to nie tylko element wyposażenia łazienki. Może stać się również jej oryginalną ozdobą. Wystarczy skorzystać z usługi laserowego grawerowania na szkle Radaway, by cieszyć się z produktu, który będzie funkcjonalny i spełni rolę estetyczną we wnętrzu.

Oryginalna ozdoba każdej łazienki

Jeśli lubisz oryginalność, chcesz, by twoja łazienka była wyjątkowa i stoisz akurat przed wyborem kabiny prysznicowej z grawerem – pomyśl o modelu, który można dodatkowo spersonalizować. Jedną z metod, która pozwala nadać kabinie niepowtarzalny wygląd jest grawerowanie na szkle. Co ciekawe, motyw może zostać naniesiony nie tylko na szkło przejrzyste, ale również na szkło Ultra Clear, brązowe, grafitowe oraz Mirror, dzięki czemu kabina ma szansę stać się jeszcze bardziej unikatowa. Przykładem może być kabina z serii Idea KDD ze szkłem Mirror i wygrawerowanym wzorem Crystal.

Motyw nanoszony jest na szkło w technologii laserowej, która jest bardzo precyzyjna i umożliwia wierne odzwierciedlenie wzoru. Wyróżnikiem tej metody jest fakt, że zapewnia trwały efekt. Motyw nie ściera się i pozostaje tak samo intensywny mimo upływu lat. Wzór umieszcza się zawsze po zewnętrznej stronie szyby, co pozwala zachować właściwości szkła hartowanego oraz nie narusza właściwości powłoki hydrofobowej.

Modo New Black II z wygrawerowanym wzorem Heksagony

Wybierz odpowiedni wzór graweru na szkle

Radaway oferuje 26 gotowych wzorów, istnieje jednak możliwość wygrawerowania motywu spoza dostępnej bazy. Ulubione zdjęcie, nazwa zespołu czy projekt stworzony według własnego pomysłu? Żaden problem! Wystarczy przygotować grafikę spełniającą kilka wymagań technicznych i po złożeniu zamówienia na kabinę wysłać ją na adres namiare@radaway.pl. Specjaliści przygotują proponowany układ motywów na szklanych taflach, dzięki czemu będziesz miał szansę zobaczyć, jak prezentuje się wybrany przez ciebie wzór. Po akceptacji projektu kabina prysznicowa z grawerem będzie gotowa zaledwie w 10 dni roboczych.