1. Kontakt
  2. /
  3. Obsługa

Obsługa: Sprzedaż krajowa

Dział obsługi klienta biznesowego

ul. Rabowicka 59
62-020 Jasin

08:00 – 16:00

+48 61 66 33 420

dok@radaway.pl

Znajdź wg województwa

Kierownik działu obsługi klienta

Monika Buszkiewicz
m.buszkiewicz@radaway.pl

Specjalista ds. obsługi klienta

Anna Maciejewska a.maciejewska@radaway.pl

Specjalista ds. obsługi klienta

Ewelina Dobrychłop e.dobrychlop@radaway.pl

Specjalista ds. obsługi klienta

Karina Wejman k.wejman@radaway.pl

Specjalista ds. obsługi klienta

Izabella Ignasiak i.ignasiak@radaway.pl

Specjalista ds. obsługi klienta

Katarzyna Mueller k.mueller@radaway.pl

Specjalista ds. obsługi klienta

Joanna Wiśniewska j.wisniewska@radaway.pl

Specjalista ds. obsługi klienta

Daria Zielińska d.zielinska@radaway.pl

Specjalista ds. obsługi klienta

Anna Laurentowska a.laurentowska@radaway.pl

Regionalny kierownik sprzedaży

Dominik Ochalski
d.ochalski@radaway.pl

Regionalny kierownik sprzedaży

Marcin Cielma
m.cielma@radaway.pl

Regionalny kierownik sprzedaży

Damian Ślęczka
d.sleczka@radaway.pl

Regionalny kierownik sprzedaży

Rajmund Komorowski
r.komorowski@radaway.pl

Regionalny kierownik sprzedaży

Robert Weihrauch
r.weihrauch@radaway.pl

Przedstawiciel handlowy

Piotr Muszyński
p.muszynski@radaway.pl

Przedstawiciel handlowy

Maciej Dunowski
m.dunowski@radaway.pl

Przedstawiciel handlowy

Łukasz Żochowski
l.zochowski@radaway.pl

Przedstawiciel handlowy

Małgorzata Mączka
m.maczka@radaway.pl

Przedstawiciel handlowy

Cezary Skiba
c.skiba@radaway.pl

Przedstawiciel handlowy

Marcin Wasak
m.wasak@radaway.pl

Przedstawiciel handlowy

Dawid Stopczyński
d.stopczynski@radaway.pl

Przedstawiciel handlowy

Marcin Lewandowski
m.lewandowski@radaway.pl

Przedstawiciel handlowy

Tomasz Bartosiewicz t.bartosiewicz@radaway.pl

Ta strona wykorzystuje pliki Cookies. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close