Obsługa klienta

Dział obsługi klienta biznesowego

ul. Rabowicka 59 62-020 Jasin

08:00 - 16:00

Specjalista ds. obsługi klienta
Anna Laurentowska a.laurentowska@radaway.pl
Specjalista ds. obsługi klienta
Anna Maciejewska a.maciejewska@radaway.pl
Północna i centralna część woj. wielkopolskiego
Północna część woj. lubuskiego
Specjalista ds. obsługi klienta
Ewelina Dobrychłop e.dobrychlop@radaway.pl
Wschodnia część woj. małopolskiego
Specjalista ds. obsługi klienta
Izabella Ignasiak i.ignasiak@radaway.pl
Zachodnia część woj. małopolskiego
Całe woj. śląskie
Specjalista ds. obsługi klienta
Karina Wejman k.wejman@radaway.pl
Specjalista ds. obsługi klienta
Daria Zielińska d.zielinska@radaway.pl
Wschodnia i południowa część woj. wielkopolskiego
Południowa część woj. lubuskiego
Specjalista ds. obsługi klienta
Joanna Wiśniewska j.wisniewska@radaway.pl
Specjalista ds. obsługi klienta
Karolina Sikorska k.sikorska@radaway.pl
Specjalista ds. obsługi klienta
Katarzyna Mueller k.mueller@radaway.pl
Specjalista ds. obsługi klienta
Sylwia Rusak s.rusak@radaway.pl
Koordynator Działu Obsługi Klienta Kabiny Niestandardowe
Anna Nowakowska
namiare@radaway.pl
Specjalista ds. obsługi klienta
Martyna Szczawińska namiare@radaway.pl
Specjalista ds. obsługi klienta
Sandra Balcerzak
namiare@radaway.pl
Specjalista ds. obsługi klienta
Aleksandra Kotecka
namiare@radaway.pl
Specjalista ds. obsługi klienta
Natalia Kupnicka-Szaroleta
namiare@radaway.pl
Kierownik działu obsługi klienta
Monika Buszkiewicz
m.buszkiewicz@radaway.pl
Regionalny kierownik sprzedaży
Damian Ślęczka
d.sleczka@radaway.pl
Zachodnia część woj. małopolskiego
Całe woj. śląskie
Regionalny kierownik sprzedaży
Dominik Ochalski
d.ochalski@radaway.pl
Wschodnia część woj. małopolskiego
Regionalny kierownik sprzedaży
Marcin Cielma
m.cielma@radaway.pl
Regionalny kierownik sprzedaży
Rajmund Komorowski
r.komorowski@radaway.pl
Wschodnia część woj. wielkopolskiego
Regionalny kierownik sprzedaży
Robert Weihrauch
r.weihrauch@radaway.pl
Całe woj. wielkopolskie z wyłączeniem części wschodniej
Przedstawiciel handlowy
Dawid Stopczyński
d.stopczynski@radaway.pl
Zachodnia część woj. małopolskiego
Wschodnia i południowa część woj. śląskiego
Przedstawiciel handlowy
Maciej Dunowski
m.dunowski@radaway.pl
Przedstawiciel handlowy
Małgorzata Mączka
m.maczka@radaway.pl
Zachodnia, centralna i północna część woj. śląskiego
Przedstawiciel handlowy
Piotr Muszyński
p.muszynski@radaway.pl
Południowa część woj. wielkopolskiego
Południowa część woj. lubuskiego
Przedstawiciel handlowy
Cezary Skiba
c.skiba@radaway.pl
Przedstawiciel handlowy
Marcin Lewandowski
m.lewandowski@radaway.pl
Wschodnia część woj. wielkopolskiego
Przedstawiciel handlowy
Marcin Wasak
m.wasak@radaway.pl
Przedstawiciel handlowy
Łukasz Żochowski
l.zochowski@radaway.pl
Przedstawiciel handlowy
Tomasz Bartosiewicz t.bartosiewicz@radaway.pl
Północna część woj. wielkopolskiego
Północna część woj. lubuskiego

Ta strona wykorzystuje pliki Cookies. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close