1. Lokalizator

Lokalizator sklep├│w / projektant├│w / instalator├│w

Wgrywam map─Ö

Ze wzgl─Öd├│w technicznych, mapa nie jest obs┼éugiwana przez przegl─ůdark─Ö Internet Explorer 11 i ni┼╝sze.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zwiń listę Rozwiń listę

ABC Sp. z o.o.

Grunwaldzka 211
Gdańsk

ABC Łazienki

Kaliska 3
Poznań

Abecadło

Putka 9
Wadowice

Addeco

Grunwaldzka 27c
Rumia

Addeco – Agnieszka Dzikowska

Grunwaldzka 27c
Rumia

Adimet

Marszałka Józefa Piłsudskiego 67
Krynica Zdr├│j

Agart

Powstańców Listopadowych 4B
Rzesz├│w

Akwedukt

Stefana Batorego 22
Busko Zdr├│j

Al Deco – Drywa Lucyna

Kwiatowa 14
Tczew

Aleksander Ziółkowski

Malbork,

Aleksander Ziółkowski

Elbl─ůg,

Alex

Rybnicka 5
Ruda ┼Ül─ůska

Alumex

Chemiczna 3
Poznań

An-Mar

Al. Wojska Polskiego 48
Malbork

Andrzej Miszkiel

Generała Leopolda Okulickiego 6, Ełk, Polska

Aneks

Towarowa 1
Białystok

Anga

Polskiej Organizacji Wojskowej 64a
Sieradz

Angra

Rzemie┼Ťlnicza 3
Otwock

Anitech

Bydgoska 6
K─Ötrzyn

Ann-Mar

Krzywoustego 33
L─Öbork

Aqua

Okulickiego 3A
Piaseczno - Janki

Aqua

Korczaka 4A
Ostrołęka

Aqua Idealna Łazienka

Al. Jerozolimskie 185 stoisko 21
Warszawa

Aqua Idealna Łazienka

Bartycka 24/26 pawilon 88B
Warszawa

Aqua Joanna Napi├│rkowska

Janusza Korczaka 4A, Ostrołęka, Polska

Aqua Piaseczno

Dworcowa 10
Piaseczno

Ar-Al

Marii Konopnickiej 2
Gorlice

ARGO Salony Pi─Öknych Wn─Ötrz

Sokołowska 174
Siedlce

ARGO Salony Pi─Öknych Wn─Ötrz

Floriańska 23
Chorz├│w

ARGO Salony Pi─Öknych Wn─Ötrz

Spółdzielców 6
Konin

ARGO Salony Pi─Öknych Wn─Ötrz

Wenus 1
Grodzisk Mazowiecki

ARGO Salony Pi─Öknych Wn─Ötrz

Piłsudskiego 41/43
Mińsk Mazowiecki

ARGO Salony Pi─Öknych Wn─Ötrz

ARGO Salony Pi─Öknych Wn─Ötrz

Okunin 124
Nowy Dw├│r Mazowiecki

Argo Tech Technika Instalacyjna, Sanitarna i Grzewcza

1000-Lecia 43
Nisko

Arkadiusz Matuszewski

┼Üroda ┼Ül─ůska,

Arko – Zgli┼äski Artur

Malborska 16
Kwidzyn

ARMA-SAN SP. JAWNA

Warszawska 185
Łomianki

Armag

Wieluńska 3
Wierusz├│w

ARMAG – Maciej Miko┼éajczyk

Wieluńska 3
Wierusz├│w

Armalux Wyposażenie Łazienek

Mińska 35
Wrocław

Armatura

Sandomierska 112
Kielce

Armatura

Włostowicka 62
Puławy

Armet Sp. Z o.o.

Tyszkiewicz├│w 2
Kolbuszowa

Art Ceramika 2

Wilsona 11
Knur├│w

Art Deco

Rynek 37
D─Öbica

ART-PROJEKT Andrzej Tyszkiewicz

Ks. Jerzego Popiełuszki 4
Łęczyca

Art. R├│┼╝nych Bran┼╝ – Anna Panek

Gdańska 33D
Chojnice

Artech

Łódzka 232
Kalisz

Artur Jabłoński

Działoszyn,

AS Plastic

Aleja Przyja┼║ni 59
Opole

Avorio

Obornicka 290
Poznań

Awangarda

Legion├│w 2
Elbl─ůg

AZ Agora

Sikorskiego 37
Mi─Ödzych├│d

A┼╝-Hurt

Bartycka 24/26 pawilon 160
Warszawa

Badan

Andrych├│w/Roczyny, Bielska 55a
Roczyny

Barnabas Studio M93

Mikołowska 93
Rybnik

Bartłomiej Bartlewski

Rumia, Polska

Batko 2

K. Ujejskiego 167
My┼Ťlenice

Best

Piłsudskiego 59
Wolbrom

Bifarb

Kraczewicka 73
Poniatowa

BK Buiness

Słowackiego 16
Łask

BK business – Mariusz Podedworny

Słowackiego 16
Łask

BMK Profesjonalne Wn─Ötrza

Nowy Otok 3
Oława

BMK Profesjonalne Wn─Ötrza – Mariusz Luborak

Nowy Otok 3
Oława

Bokaro

Obornicka 263
Poznań

Bokaro

Karmelkowa 29
Wrocław

Bokaro

Główna 2b
Słupsk-Kobylnica

Bokaro

Zielna 37/39
Włocławek

Bokaro

Trakt Św. Wojciecha 271
Gdańsk

Bokaro

bulwar Gdański 11
Szczecin

Bokaro

Kobylog├│rska 16
Gorz├│w Wlkp.

Bokaro

Gnieźnieńska 11
Koszalin

Bokaro

Bydgoska 83
Wałcz

Bokaro – Agnieszka Kanecka

Obornicka 263
Poznań

Bokaro – Edyta Jamrozowicz

Bokaro – Kinga Strza┼ékowska

Kobylog├│rska 16
Gorz├│w Wlkp.

Bokaro – Krasowski Rados┼éaw

Główna 2b
Słupsk-Kobylnica

Bokaro – Lewandowska Agata

Zielna 37/39
Włocławek

Bokaro – Pawlikowska Paulina

Polna 150
Toruń

Bokaro Aleksandra Koselska

Brzozowa 1
Koszalin

Bokaro Marek Adamczak

Bulwar Gdański 11
Szczecin

Broff

Ko┼Ťciuszki 16
Tychy

Budomus

Szymony 9A
Zakopane

Centrum Glazury i Terakoty

Łaska 146
Zduńska Wola

Cer Max

Oławska 269
Jelcz - Laskowice

Ceracol – Jaros┼éaw Raj

Zaj─Öcza 4
Kłodzko

CeraLux

Bartycka 26 paw. 16A stoisko 844
Warszawa

Ceramed

Grażyńskiego 10
Bielsko Biała

Ceramed

Grażyńskiego 10
Bielsko Biała

Ceramed

Piekarska 163
Bielsko Biała

Ceramika Domart

Szczecińska 24
Kamień Pomorski

Ceramika Nowa

Podmiejska 15f
Gorz├│w Wlkp.

Ceramika Nowa s.c.

Podmiejska 15f
Gorz├│w Wlkp.

Ceramika Primus

Warszawska 209/213
Radom

Ceramix

Jaktorowska 64
┼╗yrard├│w

Cerampol

Kilińskiego 31
Rabka-Zdr├│j

Cerampol

Klet├│wka 76
Krosno

CerDekor s.c.

Szarych Szereg├│w 6
Świdnica

Cerhaus

Brzeska 1
Głogów

Cerim

1 Pułku Szwoleżerów 25
Chełm

Cermat

Warszawaska 22
Wieluń

Cermax

Poznańska 6
Leszno

Cerpol

Światowida 6A
Opole

Cerpol

Światowida 6A
Opole

Cezar

Młyńska 11
Czechowice Dziedzice

Cezary Zwierzchowski

Puławska 1A, 02-515 Warszawa, Polska

Chata

Kilińskiego 16
Ełk

Chemart II Wojciech Olszewski

pl. 20 Pa┼║dziernika 23
Mosina

Czapla

Opolska 25
Dobrodzień

D.S. Dariusz Szafrański

Przemysłowa 15
Tczew

Dafi Market

Starodomaszowska 10
Kielce

Daniel Sierdziński

Knosały 7B, 10-015 Olsztyn, Polska

Dantex

Stefana ┼╗eromskiego 19
Jasło

Dawid Zakrzewski

Brodnica, Polska

DECOR Aneta Patrzyk─ůt

Ogrodowa 21
Konin

Decor Studio

Dworcowa 7A
Sanok

DECOR Urszula Wesołowska

Ogrodowa 21
Konin

Dekor

Ciechanowiecka 52
Siemiatycze

Dekor Expert

Michałkowicka 103
Siemianowice ┼Ül─ůskie

Dekor Studio S.C.

Sanowa 20 a
Jarosław

Dekora

Towarowa 2
Jasło

Dekorus

Modlińska 383
Warszawa

DG MARWEL

Piłsudskiego 175
Przasnysz

Domek – M─Ödrzycki Dariusz

Domeko

Trakt Brzeski 75
Warszawa

Domex

Marszałka Piłsudskiego 32
Kowal

Domgaz

Generała Leopolda Okulickiego 127A
Stalowa Wola

Domi Style

Konopnickiej 11
Olesno

Dominik Pasieka

S2, 02-797 Warszawa, Polska

Domino

Mogilska 69A
Krak├│w

Domix

Bartoszycka 5
Lidzbark Warmiński

Dukat-Bis

Chełmińska 68
Grudzi─ůdz

Eco System

Gwark├│w 2c
Olkusz

Efli

Gnieżnieńska 1e
┼╗nin

Efli

Kosa 1
Nowy Tomy┼Ťl

Efli

ul. Janowiecka 94 62-100 W─ůgrowiec

Egen

Smoluchowskiego 1B
Lublin

Eko-Dom

Łyskowskiego 47
Grudzi─ůdz

Ekoinstal

11 Listopada 39
Wyszk├│w

Eleganckie Łazienki

Okrzei 40D
Kielce

Elektromet

Bielańska 61
Warka

Elmax

Partyzant├│w 167
Włoszczowa

Elmax Salon Łazienek

Partyzant├│w 192 C
Włoszczowa

Eska Salon Łazienek

Sokołowska 180
Siedlce

Euro-Fliz

J. Piłsudskiego 71
Limanowa

Euroaqua – ┼üukasz Manikowski

Euroceram Salon płytek ceramicznych

Borsucza 1
Legnica

Ewjan

Zamkowa 11
Sucha Beskidzka

F.T.H. Poltrans

Bielawki 12
Rypin

Fajnelazienki.pl – Sanitti Sp. z o.o.

Spacerowa 1
Straszyn

Familia 2

Strzeszyn 342
Biecz

Farbkolor

Polna 1
G├│ra Kalwaria

FHU Stal-Bud

Niepodleg┼éo┼Ťci 57
Przeworsk

Filpol

Partyzancka 168/174
Pabianice

Firma Jeziorski

Waryńskiego 90
L─Ödziny

FOX

Komorowskiego 25
Biłgoraj

Fresko Sp. z o.o. – Patrycja Olejniczak

D─ůbrowskiego 41A
Zielona G├│ra

Gaja

Zofii Nałkowskiej 36
Radzionk├│w

Gama

gen. Klickiego 110/112
Łowicz

Giant Płytki

Krzywoustego 68 - CH GIANT
Poznań

Glaz-Bud

Mickiewicza 45/51
Pułtusk

Glazomat

Al. Jerozolimskie 451, Pruszk├│w
Warszawa

GLAZURA EKSPERT – Salon ┼üazienek

Piłsudskiego 46
Nowy S─ůcz

Glazura Kr├│lewska

Sidorska 2G
Biała Podlaska

Glazura Kr├│lewska

Kolejowa 16
Hrubiesz├│w

Glazura Kr├│lewska ART DEKOR

Składowa 6
Puławy

Glazura Kr├│lewska J. Wierzbicki

Starowiejska 35
Zamo┼Ť─ç

Glazura Kr├│lewska Orion

Sidorska 2G
Biała Podlaska

Glazura Kr├│lewska TERMOMAR

Dmowskiego 86
Busko Zdr├│j

Glazura Kr├│lewska TRANSBUD

Przemysłowa 3
Kozienice

Glazuris

Zjednoczenia 117
Zielona G├│ra

Golchem

Cieciorki 4A
Zambr├│w

Grafit

20-tu Straconych 10
Olkusz

Greinplast

Łaszczowiecka 1c
Tomasz├│w L.

Greinplast Copy

Łaszczowiecka 1c
Tomasz├│w L.

Grzegorz Kapszewicz

Obrońców Pokoju 61/7 66-400 Gorzów Wielkopolski

Halmix

Ogrodowa 17
Świecie

Halmix – Chojnacki Krzysztof

Ogrodowa 17
Świecie

Halmix – Chojnacki Krzysztof

Polna 4
Chełmno

Hansloren

Polskich Kolei Państwowych 6
Łódź

HIPER ÔÇô GLAZUR

Świerczewska 47
Szczecin

HIPER ÔÇô GLAZUR

R├│┼╝ana 2b
Stargard

Hurtownia Budowlana Zbigniew K─Ösek

Miła 6
Prudnik

Hydraulik Handel-Usługi Tomasz Michaluk

Duboisa 28
Ostr├│w Mazowiecka

Hydro Gaz

L. Uzar-Krysiakowej 223
Padew Narodowa

Hydro Hurt

Konopnickiej 25
Przemy┼Ťl

Hydro Hurt Salon Łazienek

Jasińskiego 32 D
Przemy┼Ťl

Hydro Stal

Puławska 22
Opole Lubelskie

Hydro Stal

Okulickiego 4 A
Świdnik

HYDRO-POL

Ciechan├│w
Ciechan├│w

Hydroart Gaca

Ko┼Ťciuszki 12
Trzemeszno

Hydrocentrum

Wyszyńskiego 77
Mińsk Mazowiecki

HydroKanInstal

Balonowa 47
Leszno

HydroKanInstal

Święciechowska 79C
Leszno

Hydromet

Okulickiego 22
Świdnik

Hydromix

Rynek 17
Rudnik n/Sanem

HydroPartner

Mi─Ödzyrzecka 90
Radzyń Podlaski

Ideal Comfort

Niepodleg┼éo┼Ťci 4
Kruszwica

Ideal Comfort – Wojdy┼éa Renata

Niepodleg┼éo┼Ťci 4
Kruszwica

Ikaz

Kolejowa 3
Ole┼Ťnica

Immer Bud Plus

Folwarecka 45B
┼╗ory

Incepto Łazienki Mariusz Vesa

Insan

Al. Wodna 19
Ostr├│w Wlkp.

Insan

Al. Słowackiego 31
Ostr├│w Wlkp.

INSPIRO Projektowanie Wn─Ötrz Aldona Polak

Maków Podhalański,

Instal Euro 2000

Warszawska 172
Łomianki

Instal Gaz

Starowarszawska 3
Końskie

Instal Glazur

Słoneczna 4
Trzebiat├│w

Instal Partner

Wschodnia 7
Śrem

Instal-Bud

Dworcowa 54
Słupca

Instalator

Grunwaldzka 13/15
Tomasz├│w Mazowiecki

Instalator ÔÇô sklep hydrauliczny

Kobylińskiego 37
Płock

Instbud – Bartosz Ciesielski

Transportowa 9
Bełchatów

Interior Pro Sp.z o.o

Budziwojska 36
Rzesz├│w

iŁazienki Studio Dobrego Wnętrza

I Brygady Pancernej W.P. 17
Wejherowo

i┼üazienki Studio Dobrego Wn─Ötrza – J─Ödrych-Skrzypczak Joanna

I Brygady Pancernej W.P. 17
Wejherowo

Jachowicz

Grottgera 18
Gryb├│w

Jamar

Zagnańska 71
Kielce

Jamar

Waryńskiego 53
Ostrowiec Św.

Jamar

Ostrowiecka 14
Starachowice

Jarosław Józefowicz

Gdańsk,

Jarosław Wolski

Słupsk, Polska

Jarosław Zieliński

Kielce,

Ja┼╝d┼╝ewski

Gdyńska 49
Tuchom

Ja┼╝d┼╝ewski – Okr├│j Sebastian

Jerzy Jaskuła

Sul─Öcin, Polska

JETA – SALON ┼üAZIENEK

Poznańska 140
Poznań-Komorniki

Jeta Koło

Bogumiła 109
Koło

JMK-Elita

Dworcowa 33
Inowrocław

JMK-Elita – ┼üawi┼äska Ewa

ul. Dworcowa 33
Inowrocław

Joris

Dulina 1A/2
Gdańsk

Joris – Senenko Jaros┼éaw

Jotes

Partyzant├│w 1
Biłgoraj

Julianex – Centrum p┼éytek ceramicznych i ┼éazienek

Sikorskiego 8
Swarz─Ödz

Kabet

Długa 12D
Je┼╝├│w Sudecki

Kadem

D─ůbrowskiego 45
Środa Wlkp

Kafelek

Rybnicka 2
Racib├│rz

Kajko

Przemysłowa 10/25
Mor─ůg

Katarzyna Zag├│rska Studio Projektowania i Aran┼╝acji Wn─Ötrz

Os. T─Öczowe 26c/8
Dzier┼╝oni├│w

Katarzyna Zag├│rska Studio Projektowania i Aran┼╝acji Wn─Ötrz Design Projekt

Os. T─Öczowe 26c/8
Dzier┼╝oni├│w

Kazimierz Grabski

Łódź,

Klink

Zamkowa 44
Bielsk Podlaski

Komplet

Szaflarska 117
Nowy Targ

Komplex

Cieszyńska 2
Pszczyna

Komplex

Lwowska 59
Bielsko Biała

Koned

Łęgska 3a
Włocławek

Koned

Ozorkowskie Przedmie┼Ťcie 45
Łęczyca

Korporacja Hydro-Instal

Kilińskiego 82
Zamo┼Ť─ç

Kosmo-Sanit

Ks. Kordeckiego 4
Bydgoszcz

Kram

Wojska Polskiego 18
Olecko

KRAM

Sejneńska 36
Suwałki

Krystyna

Partyzant├│w 12
Chrzan├│w

Krzysztof Jarnutowski

aleja Waszyngtona 94, 04-015 Warszawa, Polska

Legierski

Daszyńskiego 64E
Ustroń

Legierski

1-go Maja 23
Wisła

Legierski

Istebna 1630
Istebna

Leszek Mariański

Bydgoszcz, Polska

Luxor Sklep

Jagiellońska 67
Szczecin

M 4

Łużycka 1
Chojnice

M&P Poznań

Garbary 128
Poznań

Maciej Cie┼Ťlarczyk

Toruń,

Maciej Nitecki

Jana Matejki 6a/12
Szczecin

MACROTERM Sp. z o.o.

Niałek Wielki 60
Wolsztyn

Mage Home Agata Zygmańska

Jastrz─Öbie Zdr├│j
Jastrz─Öbie Zdr├│j

Magia

Ko┼Ťcielna 63a
Starachowice

Magic Decor

Piłsudskiego 47
Jelenia G├│ra

Mar-Jola

D─ůbrowiecka 5
Barcin

MAR-POL I

Przemysłowa 100
Słupsk

MAR-POL I – Wierzchowska Marta

Marbom

Konopnickiej 25
Przemy┼Ťl

Marek Lekan

Bydgoska 43
Gliwice

Marek Py┼╝yk

Rogowska 122, Wrocław, Polska

Marek Ziewiecki

Strażacka 1, 26-500 Szydłowiec, Polska

Mariusz Lewenda

wiadukt Kosynierów Górczyńskich, Poznań, Polska

Mariusz Luborak

O┼éawa dolno┼Ťl─ůskie

Mariusz Moeller

Starogard Gdański, Polska

Marlin

Zamkowy Folwark 9
Krotoszyn

Materiały Wykończeniowe Wnętrz Jamrożek

Matsell

Juliusza Bandrowskiego-Kadena 7
D─ůbrowa G├│rnicza

Mazur

Lidzbarska 3
Kurzetnik

Małachowski

Kossaka 100
Piła

Małachowski

Of. G. Modrzewskich 16A
Chodzie┼╝

Merkanta

Wierzbicka 26/44
Radom

MG Studio

Długa 2
Wałbrzych

MG Studio – Justyna Michalak

Michał Szczepanik

Moszczenica,

Miron

Wincentego Pola 31
Przemy┼Ťl

Mitra

L. Okulickiego 5
Rzesz├│w

Mixpol

Wodzisławska 12 A
Czy┼╝owice

Moderno s.c.

Sienkiewicza 85
Ciechan├│w

Moje Łazienki

Morska 174
Gdynia

Moje ┼üazienki – Wojciech Barbarewicz

Monter

Cmentarna 83/6
Złoczew

MOP Świat Łazienek

Mickiewicza 6
Kostrzyn nad Odr─ů

Nasz Dom

Sienkiewicza 6
W─Ögorzewo

NESTOR Design

Rzeszowska 77
Le┼╝ajsk

NESTOR Design

Okulickiego 2
Stalowa Wola

Niedźwiedź-Sanit Spółka Jawna

Bohater├│w Modlina 17
Nowy Dw├│r Mazowiecki

Nova

Krakowska 61
Mszana Dolna

NOVERTIS Wieluń

Fabryczna 2B
Wieluń

Oaza

Kr├│lowej Jadwigi 11d
Czersk

OCMB

Kardynała Stefana Wyszyńskiego 31
Iława

OCMB Iława

Kardynała S. Wyszyńskiego 31
Iława

Oko

Słowackiego 54
Koniecpol

Olimp Mirosław Niełacny

Myje 22b
Ostrzesz├│w

Oliva Invest

Kobylińskiego 33
Płock

O┼╝arex

Pocztowa 6
Grajewo

P.H.U. Em-De Monika Dmuchowska

Bydgoska 83
Wałcz

P.H.U. Tr├│jka Krzysztof Czy┼╝

P.H.Wiktor Pawlak

Leszcze 107
Łęczyca

Paweł Głuszcz

Zielone Zacisze 1, Warszawa, Polska

Paweł Kędzierski

płock

Paweł Pytko

Waldorffa 34, 01-494 Warszawa, Polska

PHU CERAMIKA

Batalionów Chłopskich 77
Koszalin

PHU Kasia

Ko┼Ťcierska 11
Kartuzy

PHU Petra Piotr Lipiński

Wincentego Pola 8ga
Jelenia G├│ra

PHU Projekt

Jagiellońska 55
Tczew

PHU Projekt – Arendt Renata

Kartuska 422A
Gdańsk

PHU PROJEKT ÔÇô Salon ┼üazienek – Wioleta Kaczerewska

Jagiellońska 55
Tczew

PHU Sanimar

B. Głowackiego 49
Bydgoszcz

PHU Sanimar – Maria┼äska Emilia

B. Głowackiego 49
Bydgoszcz

Piana Wn─Ötrza

Sienkiewicza 12
Kołobrzeg

Piotr Wojdyła

Kruszwica, Polska

Placek Dom Handlowy

Ofiar Terroru 31
Rydułtowy

Plastbud

Poniatowskiego 12
Bochnia

Plus

Mszczonowska 104
Skierniewice

POLAK Salon Łazienek

Piłsudskiego 23
Sucha Beskidzka

Polimer II

B. Prusa 82
Myszk├│w

poprostulazienki.pl – Salony ┼üazienek

Gdańska 33 d
Chojnice

Porcelit

Graniczna 2a
Aleksandr├│w Kujawski

Portal. Wyposażenie Łazienek. Szydło G.

Pl. Szarych Szereg├│w 3A
Lubań

PPHU KRISPOL

W─Öglowa 1
Kartuzy

Pro-Bud

Głębce 15
Wisła

Pro-Interior Fabryka Wn─Ötrz

Ługańska 6
Poznań

Projektowanie Wnętrz Justyna Warchoł

Wincentego Pola 8ga
Jelenia G├│ra

Prym

Gdańska 6
Słupsk

Prym – Go┼äka-Pusz El┼╝bieta

PSB Pagaz

Skar┼╝yska 2
Wałbrzych

Pumar

Ok├│lna 36
D─Öblin

Qatro BIS

Kr├│lewiecka 217
Elbl─ůg

Radosław Leszczyński

1 Armii Wojska Polskiego 7A, Białystok, Polska

Radosław Leszczyński

Kopernika 55A, Grajewo, Polska

Radosław Leszczyński

Władysława Wysockiego 6, Bielsk Podlaski, Polska

Radosław Leszczyński

Zjazd 324, Łomża, Polska

Rafał Stanisławski

G┼éog├│w dolno┼Ťl─ůskie

Rebis

Bałtycka 10
Słupsk

Remont – Bejzen Agata

Kwiatowa 4
K─Öpno

Remont – Smo┼éka Anna

Mianowice 9a
K─Öpno

Robert Bruderek

ul. Cegielskiego 26/3 62-020 Swarz─Ödz

ROL-Chem – J─Ödrzejewska Patrycja

Brzeska 3
Radziej├│w

Rolnik

Cz─Östochowska 32
Paj─Öczno

Romar-bis

Tenczynek/Sanka 248
Tenczynek/Sanka

Romb

Lwowska 44
Nowy S─ůcz

Rudex-bis

Słowackiego 94
My┼Ťlenice

Ryszard Komor

Mst├│w / Cz─Östochowa,

Safari

Partyzant├│w 2
Bochnia

Safer

Raciborska 32
Twork├│w

Salamon

Głowackiego 14
J─Ödrzej├│w

Salon Płytek Ceramnicznych

Furgoła 5
Ruda ┼Ül─ůska

Salon Płytek i Ceramiki Piotr Matyla

Zachodnia 53
Śrem

Salon P┼éytek i Ceramiki Piotr Matyla – Alina Matyla

Zachodnia 53
Śrem

Salon Łazienek

Radzimińska 302
Warszawa

Salon Łazienek Glazura Królewska

Jana Pawła II 3
Tarn├│w

Saloni

Bartycka 24/26 paw. 212
Warszawa

Saloni – TTW Home

Jerozolimskie 185 stoisko nr 12
Warszawa

San Instal

Długa 101
Wysokie Mazowieckie

San Studio

Rotmistrza Kazimierza Ptaszyńskiego 7
Suwałki

San Tech

Wejherowska 28
Gowino k. Wejherowa

San Tech

Przemysłowa 7a/L2
Wejherowo

San Tech

Przemysłowa 7a/L2
Wejherowo

Saniterm

Składowa 4
Brzeg

Sanitex

Ostrowska 11
Pleszew

Sebastian Kasprzak

Ostr├│w Wielkopolski, Polska

Sebastian Nader

aleja Legionów Piłsudskiego, Polska

Skład Materiałów Instalacyjno-Budowlanych L.Cioch M.Tabin Spółka Jawna

Abp. Eugeniusza Baziaka 15
Lubacz├│w

Soltech MTD

Katowicka 60
Mysłowice

STACJA GRABOWO

Warszawska 17
Ostrołęka

Staltex

Mszczonowska 57
Nadarzyn

Standart

1-go Maja 19
Zgierz

STG

Ko┼╝uchowska 20A
Zielona G├│ra

Strefa Łazienek

Bielawska 2
Łowicz

Styl Ceramika

Piastowska 1
Kostrzyn nad Odr─ů

Styl Ceramika

Wojska Polskiego 14
Sul─Öcin

Styl Ceramika – Arkadiusz Nag├│rny

Piastowska 1
Kostrzyn

Styl Ceramika – Robert Brychcy

Wojska Polskiego 14
Sul─Öcin

Sublidea Agata Pala

Nowe Zawiercie 23
Zawiercie

Superceramika Bis s.c. Bogdan Główczyński

Adama Mickiewicza 3
Polkowice

SURMA

Wojsk Ochrony Pogranicza 2
Jabłonka

Świat Płytek U Kryspina

Styp-Rekowskiego 74, Rzepnica
Byt├│w

┼Üwiat P┼éytek U Kryspina – Garska Joanna

Styp-Rekowskiego 74, Rzepnica
Byt├│w

Świat Łazienek

Osmańczyka 22
Warszawa

┼Üwiat ÔÇô P┼éytek – Alicja Wojtasik

Kwiatowa 2
K─Öpno

┼Üwiat ÔÇô P┼éytek – Dariusz Pawnuk

Kwiatowa 2
K─Öpno

System

Szarych Szereg├│w 3
Koszalin

Szatkowski i Syn Sp.J.

Słoneczna 16
Paprotnia

Sław Instal

Armii Wojska Polskiego 23
Puck

Sławex

Łaszczowiecka 14
Tomasz├│w L.

Sławex

Kolejowa 16
Hrubiesz├│w

Tadeusz Skrzypczak

Wiechowicza, Poznań, Polska

Tański

Płocka 92
Mława

TAR-BAL

Kr├│lewo 80
Kr├│lewo Malborskie

TAURUS

Niepodleg┼éo┼Ťci 8
Starogard Gdański

TDS

Retkińska 85A
Łódź

TEC Skierniewice

Mszczonowska 54
Skierniewice

Terrano Centrum Ceramiki

Obornicka 337
Poznań

Thermal

Reymonta 8a
Rawa Mazowiecka

TND ŁAZIENKI

Sołecka 2
Swarz─Ödz

Todamex

Ko┼Ťcielna 63
Wołomin

Tomasz Kelm

Nak┼éo nad Noteci─ů,

Tomasz Sojka

Strzelin, Polska

Tomasz Ukraiński

Rapackiego 6A/5
Szczecin

Tomasz Zaj─ůc

Wałcz, Polska

Tomdom

Jagiellońska 82B (Budynek Metropol Dom i Wętrze)
Warszawa

TOMEK

Bł. Ks. Dańkowskiego 2
Jordan├│w

Top Ceramika – Anna Stanis┼éawska

Brzeska 1
Głogów

TS Bud

Księdza Domańskiego 6a
Złotów

Tw├│j Dom

Kilińskiego 6
Kutno

Twoje Wn─Ötrza

Starogardzka 23
Czersk

Twoje Wn─Ötrza – Grzywacz Ewelina

U Jana

Dworska 34
Ciechanowiec

Varia

Jackowskiego 4
Nak┼éo nad Noteci─ů

Varia – Urba┼äski Jacek

Jackowskiego 4
Nak┼éo nad Noteci─ů

Vega

Krakowska 182
Tarn├│w

Versan Anna Oleszczyk

Flisacza 47
Gryfino

WaBud

Kruszyńska 35
Włocławek

WaBud – Domaga┼éa Mateusz

Kruszyńska 35
Włocławek

Water Plus

Wieluńska 40
Kłobuck

Weles

Narutowicza 5 /7
Podd─Öbice

WIM

Gliwicka 76
Brze┼║ce k/K─Ödzierzyna Ko┼║la

Wodmet

Mirowska 32
Cz─Östochowa

Wojciech Barbarewicz

Gdynia,

Wojciech Bronka

Wolsztyn, Polska

Zbigniew Oszmian

Wrocław,

┼╗ukowscy

Kasztelańska 7
Gizycko

„UNIKAL” Piotr Gorgiel

+Dream

Aleja Poznańska 95
Piła

Adam Pitak

Tomasz├│w Lubelski, Polska

Adam Pitak

Prymasa Stefana Wyszy┼äskiego 1, Zamo┼Ť─ç, Polska

Adams Centrum Handlowe

G├│rno┼Ťl─ůska 17
┼╗ary

Adrian Subsar

Kolejowa 29, 64-300 Nowy Tomy┼Ťl, Polska

AKM-WOMAT Piotrk├│w Trybunalski

Wojska Polskiego 45
Piotrk├│w Trybunalski

Ale Wnętrza Łazienki i Kuchnie

Jagiellońska 84
Bydgoszcz

Aleksander Dominik

K─Öpno, Polska

Aleksander Dominik

Ostrzesz├│w, Polska

Aleotti

Malborska 41 lok. MS10/11
Warszawa

Almar Salon Łazienek

Czesława Piskorskiego 10
Szczecin

Almar.2

Stawowowa 2
Kornowac

Almar

Santocka 48-49
Szczecin

Amada

Orla 6
Bolesławiec

Andrzej Kmiciewicz

Zielona G├│ra, Zielona G├│ra, Polska

Aniba

Władysława Reymonta 4
Sokołów Podlaski

Apis sp. z o.o.

Ujrzan├│w 175
Siedlce

Apis sp. z o.o.

Niececka 8
Sokołów Podlaski

Aqua Idealna Łazienka

Bartycka 24/26 pawilon 228
Warszawa

Aqua Tro

Składowskiej 1
Krzepice

Ardom Nowy Tomy┼Ťl

Kr├│tka 2
Nowy Tomy┼Ťl

ARDOM Pawelscy

Poznańska 6
Zb─ůszy┼ä

Armatura Sklep Masłów

ul. Lotnicza 38
Masłów Pierwszy

Armatura

Stawowa 3
Namysłów

Art Ceramika

Kujawska 100
Gliwice

As-Mar

Władysława Reymonta 66
Sierpc

BAD BIS

Modrzewiowa 10
Prze┼║mierowo

Bartłomiej Pudełko

Bartłomiej Pudełko

Bax

Pocztowa 3
Sokółka

Bella Ceramika

My┼Ťliwska 12
Szczecinek

Best

Kolejowa 35
Miech├│w

Białek & Dworak

Sarnowska 10
Rawicz

Bocaro

Andersa 87
Białystok

Bokaro Łódź

Brukowa 10
Łódź

Bokaro

Sienkiewicza 17 F
Kołobrzeg

Bokaro

Świebodzińska 1
Zielona G├│ra

Cedzyna Łazienki

Cedro Mazur 7
Kielce

CeraLux

Bartycka 24/26 paw. 10
Warszawa

Ceramex

Równoległa 68
Cz─Östochowa

Ceramika Lux-Dom Firma Handlowa K&B Magdzińscy

Gen. Władysława Sikorskiego 65
Trzcianka

Ceramist

Ługwałd 180
Dywity

Cermax

Gen. Władysława Sikorskiego 86
Śrem

Cerres

Pszowska 300
Wodzis┼éaw ┼Ül─ůski

CMB

Jadwigi 112
Cz─Östochowa

Daniel Sommerrey

Kutno, Polska

DECOR KONIN EKSKLUZYWNE ŁAZIENKI sp. z o.o.

Ogrodowa 21 /hala ART-METAL/
Konin (Stare Miasto)

Delta

Rz─Öskowo, ul. Pliszki 1
Gryfice

Design

Warszawska 47
Nowy Dwór Gdański

Dessi Home

Katowicka 97
Mikołów

Dom Plus

Wojska Polskiego 78
Ole┼Ťnica

Dominik Chrobak

Rajdowa 6, 94-003 Łódź, Polska

Domino Dzier┼╝oni├│w

Rze┼║nicza 4
Dzier┼╝oni├│w

Domino Lubin

Legnicka 69b
Lubin

Domlux

ks. Wacława Osińskiego 22
Pasłęk

Dommar

Świętego Ducha 49
Jarocin

Dormax

Powstańców Chocieszyńskich 23B
Grodzisk Wlkp.

Efli

Nowe Wrota 12
Gostyń

Efli

Ul. Legii Wrzesińskiej 20
Wrze┼Ťnia

Efli

ul. Wincentego Witosa 24
Środa Wlkp

Emka Łazienki Marek Kowalski

Kombatant├│w 2
Gorz├│w Wlkp.

Esenzi

Pl. Targowy 8
Strzelce Opolskie

Esenzi.

Ks. Koziołka 67
Krapkowice

Euro-Fliz Salon

W─Ögierska 30
Bobowa

Euro-Płyta

ul. Kolejowa 16
Nowy Tomy┼Ťl

EUROGLAZURA

R├│┼╝alska 13
Mak├│w Mazowiecki

Euroglazura-Terakota

Południowa 7
Strzelce Krajeńskie

Eurostandard

Topole 20
Chojnice

Eurostyl

Bolesława Chrobrego 6
Rybnik

F. H. U. Paulhurt

Rycerska 76
┼Üwinouj┼Ťcie

Fachowiec ┼╗ebrowscy

3 Maja 46
Opalenica

Famel.

Reymonta 72
Namysłów

FIRMA DEKOR JOLANTA SZYMAŃSKA

Tomaszowska 35
Rawa Mazowiecka

Firma Kasperczyk

Katowicka 24
Tychy

Framar

Grunwaldzka 41
Ostr├│da

Framar

Przemysłowa 9
Ostr├│da

Galeria Wn─Ötrz Tomasz├│w Maz.

Generała Józefa Hallera 2
Tomasz├│w Mazowiecki

GLAZ-BUD ŁÓDŹ Salon wyposażenia łazienek

Przybyszewskiego 99
Łódź

Glazura i Terakota

Ok├│lna 10
Zawiercie

Glazuris

Wrocławska 20
Nowa S├│l

Glazuris

Wapienna 18
┼╗ary

Glazuris

Obrońców Lwowa 19
Leszno

Glazuris

Adama Mickiewicza 65D
Głogów

GnsBud Gniewosz Instytut Wn─Ötrz

Świebodzin 124
Bolesław

GRES ŁODŹ Spółka Jawna

Stanisława Wigury 7
Łódź

GRES-STYL ANDRESPOL

Rokicińska 113
Andrespol

Hurtownia Artykułów Przemysłowych Tuliszków

Kiszewy 71 b
Tuliszk├│w

Hydro Eko

Gabriela Narutowicza 45
Biała Podlaska

Hydro-Instal 2

Gen. de Gaullea 80
Zabrze

HYDROTERM Małgorzata Haczyk

Ko┼Ťciuszki 1
Krzeszowice

Imex Top 32 Sp z o.o.

ul. Grunwaldzka 303
Gdańsk

Instal Dom

Wodoci─ůgowa 14
Strzelce Krajeńskie

Instal Euro 2000 Sp. z o.o.

Warszawska 172
Łomianki

Instalator Radomsko

Ko┼Ťciowa 22
Radomsko

Instalkran Koło

Toruńska 134
Koło

Instbud Bełchatów

Transportowa 9
Bełchatów

Interbud

Lubelska 11
Mr─ůgowo

Inverno Centrum Łazienek

Brzezińska 50
Rybnik

Jacek Opoczno

Inowłodzka 30
Opoczno

Jacek Piotrk├│w Trybunalski

┼╗elazna 4
Piotrk├│w Trybunalski

Jacek W├│jcik

Kamienna G├│ra, Polska

Jardo

Cieszyńska 330
Bielsko Biała

Jarosław Zaleski

62-600 Koło, Polska

JD Partners

Lenartowicza 1
Sosnowiec

JETA – Salon ┼üazienek – Galeria Polskie Meble

Aleje Solidarno┼Ťci 34
Poznań

Jeta Gostyń

Ogrodowa 9
Gostyń

Jeta Grabowska

Grabowska 93
Ostr├│w Wielkopolski

Jeta Jarocin

Aleja Niepodleg┼éo┼Ťci 20a
Jarocin

Jeta Ko┼Ťcielec

Bogumiła 109
Ko┼Ťcielec

Jeta Krotoszyn

Al. Powstańców Wlkp. 62
Krotoszyn

Jeta Kłodzko

Zaj─Öcza 4b
Kłodzko

Jeta Ostr├│w Wlkp Gorzycka

Gorzycka 34
Ostr├│w Wlkp.

Jeta Ostrzesz├│w

pl. Borek 13
Ostrzesz├│w

Jeta Pleszew

Ogrodowa 13
Pleszew

Jeta Poznańska

Poznańska 46
Ostr├│w Wlkp.

JETA salony łazienek

Marywilska 44
Warszawa

Jeta Wrocław

aleja Aleksandra Br├╝cknera 25-43
Wrocław

Jeta Wrocław

Karmelkowa 29
Wrocław

Jeta Żagań

Browarniana 3
Żagań

Kafra

Przemysłowa 22
Bydgoszcz

Kamil Duda

plac Jana Pawła II 17, 06-400 Ciechanów, Polska

Kamil Wi┼Ťniewski

Zielona G├│ra, Polska

Karol Florek

Uj┼Ťcie, Polska

Kawaler Ostrzesz├│w

Przemysłowa 15
Ostrzesz├│w

KAZIMIERZ – DESIGN

Ko┼Ťciuszki 52A
Łańcut

KAZIMIERZ Rzesz├│w

Torowa 5
Rzesz├│w

Kinmar

Wrocławska 3
Trzebnica

Klink

Rzemie┼Ťlnicza 12
Grudzi─ůdz

Kolor

Kochanowskiego 47a
Tarn├│w

Kompan

Rybnicka 47
Racib├│rz

Koned Wizualizacje

Łęgska 3a
Włocławek

KONRAD

Tomaszowska 14
Rawa Mazowiecka

Krab.

Jana Pawła II 11
Głuchołazy

Krystyna

Grunwaldzka 91
Jaworzno

Krzysztof Kołodziej

Wieluń, Polska

Krzysztof Lisiecki

Włocławek, Polska

Krzysztof Trzewicarz Rybnik

Krzy┼╝ak Dom i Wn─Ötrze

Pszczyńska 230
Jastrz─Öbie Zdr├│j

Kucza

┼╗orska 200
Rybnik

Kurek – Aleksandra Galczak

Lubar

Konarskiego 159 A
Rybnik

Luxkon Europejska

Europejska 60 / Kolska 12B
Konin

Luxkon Kolska

Kolska 12b
Konin

Mag – Dekor

ul.Armii Krajowej 2H
Brańsk

Majster

Wolno┼Ťci 24
Gołdap

Mariusz Gałek

Spisaka 95A, 02-495 Warszawa, Polska

Mariusz Raczkowiak

64-200 Wolsztyn, Polska

Maro

Księcia Władysława Opolskiego
Chorz├│w

Matbud

Pszczyńska 133
Gliwice

Matsell.

Fiołków 6
Tychy

MEGAWAT

Budowlanych 2
Strzelce Opolskie

Megałazienki

Dmowskiego 51
Tychy

Mera „Nowy Ro┼║dzie┼ä”

Al. Roździeńskiego 199
Katowice

Mera.

Przemysłowa 70
Tychy

Mera

Kustonia 63
Bielsko Biała

Metal-Tech

Budzistowo, Kołobrzeska 18
Kołobrzeg

MG – SALON ┼üAZIENEK

Aleja Armii Krajowej 1a
Wołomin

MiO Makuła i Wspólnicy

os. Dywizjonu 303 31B
Krak├│w

Mirani Centrum Ceramiki – Bartosz Biedny

Mirani Centrum Ceramiki

Mostowa 36
Oborniki

Moment

Przeładunkowa 1
┼╗ary

Novertis Działoszyn

Posmykowizna 36
Działoszyn

Novertis Paj─Öczno

Targowa 1
Paj─Öczno

Nowy Salon Łazienek

Pszczyńska 20
Wyry k/Mikołowa

Obsession Bathrooms s.c. Marzena Kulazińska, Teresa Andrzejczak

Łódzka 183
Konstantynów Łódzki

OCMB Chemia

Bohater├│w Warszawy 10
Mr─ůgowo

Olimp Desing

Ok├│lna 10
Zawiercie

Pagaz Wałbrzych

Skar┼╝yska 2
Wałbrzych

Pagaz

Spacerowa 1E
Kamienna G├│ra

Pawdo

ul. Armii Krajowej 21 C
J─Ödrzej├│w

Paweł Kędzierski

┼╗uromin, Polska

Pawlak SP. J

Stanisława Duboisa 75
Ostr├│w Mazowiecka

PC-ART

Wojska Polskiego 2
Choszczno

POLAK Salon Łazienek

3 Maja 52
Jordan├│w

PPHU Komar

Kolejowa 10
Z─ůbkowice ┼Ül─ůskie

Primo

Szcz─Ö┼Ť─ç Bo┼╝e 11
Rybnik

Profil

Przemysłowa 12
Piła

Radex

Wr├│blewskiego 5
Nowa S├│l

RAF-MAT ( SALON M2 )

Przemysłowa 4/8B
┼╗uromin

Rem

Kilińskiego 11
Opat├│w