Nie znaleziono wyników wyszukiwania dla frazy:

Wymiana uchwytów

Wymiana uchwytów w produktach serii Furo (NH)

We wszystkich produktach serii Furo umożliwiamy dokonanie wymiany standardowego uchwytu na pionowy otwór wycinany w tafli szkła. Jego wymiar to 35 mm szerokości i 120 mm długości. Opcja wymiany uchwytów jest płatna. Prosimy o kontakt z Działem Kabin Niestandardowych.

Cena: 150 PLN brutto


Wymiana uchwytów w produktach serii Furo* (RH)

Istnieje możliwość poszerzenia wejścia poprzez zamianę uchwytu pionowego na uchwyt okrągły. Opcja wymiany uchwytów jest płatna. Prosimy o kontakt z Działem Kabin Niestandardowych.

* tylko w kolorze chrom i czarnym.

Uchwyt relingowy* (WRU)

Istnieje możliwość wykonania produktu z uchwytem relingowym (tylko seria Furo) pełniącym jednocześnie funkcję wieszaka na ręcznik. Opcja wymiany uchwytów jest płatna. Prosimy o kontakt z Działem Kabin Niestandardowych.

Wymiana uchwytów w produktach serii Nes 8, Nes, Essenza Pro, Essenza i Fuenta New

W produktach serii Nes 8, Nes, Essenza Pro, Essenza i Fuenta New można dokonać zamiany standardowych uchwytów na uchwyty o zaokrąglonym kształcie w kolorze czarnym lub chromowane*. Opcja wymiany uchwytów jest płatna i należy ją wyraźnie zaznaczyć w zamówieniu oraz podać numer artykułu wybranego uchwytu.

* nie dotyczy modeli KDJ-B, KDD-B oraz DWB

Wymiana uchwytów w produktach serii Eos

W produktach z serii Eos można dokonać zamiany standardowych uchwytów na uchwyty z elementami TPE w kolorze czarnym, grafitowym lub uchwyty w całości chromowane. Opcja wymiany uchwytów jest płatna i należy ją wyraźnie zaznaczyć w zamówieniu oraz podać numer artykułu wybranego uchwytu.