Nie znaleziono wyników wyszukiwania dla frazy:

Nadruk na szkle kabiny prysznicowej – Print Radaway

Kabina prysznicowa piękną i oryginalną ozdobą łazienki?

Tak – to możliwe! Jednym z rozwiązań, które na to pozwala jest najnowsza usługa – Print Radaway

Najnowsza propozycja marki Radaway

Kabina prysznicowa przestała być wyłącznie elementem wyposażenia łazienki. Obecnie poszukując idealnego modelu zwracamy uwagę zarówno na jego funkcjonalność, jak i design. Coraz częściej chcemy też otaczać się rzeczami wyjątkowymi, oryginalnymi oraz odpowiadającymi naszym potrzebom w 100%. Dlatego sięgamy po rozwiązania szyte na miarę i produkty, które możemy spersonalizować. W przypadku kabin prysznicowych taką możliwość daje program „Na miarę”, który pozwala dopasować produkty do niemal każdej sytuacji aranżacyjnej, usługa laserowego grawerowania na szkle oraz najnowsza propozycja – Print Radaway. Co kryje się za tą nazwą?

Nadruk na szkle kabiny prysznicowej – co to takiego?

Print Radaway to nic innego, jak kolorowy nadruk na szkle, który wykonuje się termoutwardzalną farbą ceramiczną. Dzięki temu na kabinie prysznicowej mogą pojawić się wzory z bazy przygotowanej przez markę, które w nieszablonowy sposób ozdobią wnętrze.

Nadruk na szkle - wzór modern

Nadruk na szkle kabiny prysznicowej – technologia powstania

Do tworzenia kolorowych motywów na szkle wykorzystystuje się specjalistyczną drukarkę cyfrową, która jest w stanie zadbać
o najdrobniejsze szczegóły projektu. Nadrukowany projekt hartuje się w specjalnym piecu. Proces ten gwarantuje doskonałą jakość i trwałość. Nadrukowany po zewnętrznej stronie szkła wzór nie zetrze się, nie zblednie, a kabina będzie łatwa do utrzymania w czystości.

nadruk na szkle, ozdoba łazienki; personalizacja

Print Radaway może być zastosowany we wszystkich produktach marki wykonanych z prostego szkła przejrzystego, UltraClear®, brązowego i grafitowego o grubościach do 10 mm. Kabina prysznicowa, drzwi wnękowe czy parawan nawannowy z taką dekoracją z pewnością wzbudzi zainteresowanie. Dzięki zastosowanej technologi wzór będzie cieszył oko przez długie lata.

dekoracja kabiny prysznicowej - czarne linie

Czas realizacji zamówień

Atutem technologii jest również krótki termin realizacji. Od złożenia zamówienia czas oczekiwania na kabinę z nadrukiem wynosi około 10 dni roboczych. Cała baza wzorów została zaprezentowana na naszej stronie w zakładce Nadruk na szkle.

niebieski wzór na kabinie prysznicowej

Sprawdź nadruki na szkle