Nie znaleziono wyników wyszukiwania dla frazy:

Oryginalna kabina prysznicowa

Coraz częściej kabina przejmuje rolę najważniejszego miejsca w łazience. Nowe kształty, formy i wykończenia, sprawiają, że gra ona tam pierwszoplanową rolę. Przyjrzyjmy się kilku rozwiązaniom aby oryginalna kabina prysznicowa zagościła również w naszym domu czy mieszkaniu.

Kabina prysznicowa ze szprosami

Modnym elementem nowoczesnego wnętrza są różnego rodzaju szprosy. Szczególnie atrakcyjnie prezentują się ze szklanymi panelami drzwi i ścianek działowych. Ten sam rezultat możemy uzyskać w łazience. Czarne szprosy znajdziemy w wielu modelach naszych kabin prysznicowych takich jak Nes Black KDD I Factory czy Idea Black KDJ+S Factory. Dla tych, dla których szprosy wydają się zbyt konwencjonalne proponujemy inne rozwiązanie – umieszczenie na kabinie wzoru krat nożycowych w postaci nadruku Scissors. Dzięki temy rozwiązaniu wprowadzamy do łazienki wyrazisty akcent i porządkujemy geometrycznie przestrzeń. Łagodniejszy efekt uzyskamy wybierając kabiny z czarną ramką, tak jak w modelu Modo New Black I Frame.

Kabina prysznicowa z czarnymi szprosami

Czarna kabina ze szprosami

Kabina walk-in do sufitu

Szyba prysznicowa z czarną ramką

Kabina prysznicowa z nieprzezroczystym szkłem

Gdy chcemy, by kabina stanowiła mocny akcent we wnętrzu łazienki, warto postawić na nietypowe rozwiązania. Do takich należy szkło Master-Soft®. Jego faktura to miękki i łagodny wzór przyciągający wzrok. Dzięki delikatnej, bo liczącej zaledwie 1 mm głębokości teksturze, zapewnia niesamowity efekt rozproszenia światła. Oryginalna kabina prysznicowa ze szkłem Master-Soft® jest ciekawym punktem wyjścia do nietuzinkowej aranżacji opartej na grze kontrastów. Takiej, w której gładkie płaszczyzny spotykają się z bardziej wyrazistymi, a ciemne kolory są tłem dla niesamowitych efektów świetlnych powstających na szybie prysznicowej. Szkło Master-Soft® dostępne jest w sześciu naszych seriach kabin prysznicowych: Idea, Nes, Eos, Modo New, Espera i Espera Pro. To oryginalne szkło zdobyło prestiżową nagrodę „Red Dot Award”, o której mówi się, że jest „Oskarem” designu.

Kabina prysznicowa z dekoracyjnym szkłem

Grawerowanie i druk na szkle kabiny

Świetnym patentem na nadanie łazience charakteru jest zamówienie kabiny prysznicowej z dekoracyjnym grawerunkiem lub nadrukiem na szkle. To nietypowe rozwiązanie zachwyci naszych gości, a nam da poczucie posiadania czegoś wyjątkowego. I tak, wzór płytek możemy w rozmaity sposób kontynuować grawerunkiem na szklanych ściankach kabiny. W naszej ofercie mamy również możliwość zamówienia kabiny z kolorowym nadrukiem wykonanym niezwykle trwałą farbą ceramiczną. Nadruk powstaje po zewnętrznej stronie szyby, co ułatwia utrzymanie jej w czystości. W ten sposób nie ogranicza również działania powłoki EasyClean®, która znajduje się od wewnątrz kabiny.

Szyba prysznicowa z grawerem

Pomysł na modną łazienkę – w stylu glamour

Kabina może mieć też biżuteryjne wykończenie. Spodoba się ono przede wszystkim paniom, bo tworzy i świetnie uzupełni aranżację w stylu glamour. Subtelnej elegancji i delikatnego błysku możemy się spodziewać po serii Furo Gold z profilami i uchwytami w kolorze złotym. Ta przesuwna konstrukcja bez górnej prowadnicy nadaje całości niezwykłej elegancji i lekkości. Równie interesująco we wnętrzu wygląda połączenie złota z czernią – jak w przypadku kabiny Essenza Pro Black/Gold KDJ. W stylu glamour jest również z pewnością nawiązująca do kształtu diamentu kabina pięciokątna Essenza Pro Gold PTJ.

Złote drzwi prysznicowe

Czarno-złota kabina prysznicowa

 

Kabina pięciokątna

Kabinę prysznicową warto dziś postawić w centrum uwagi, a wokół niej zaaranżować przestrzeń łazienki w swoim ulubionym stylu. Zmiana punktu widzenia może zupełnie odmienić przestrzeń, gdzie odbywamy kąpiel.