Nie znaleziono wyników wyszukiwania dla frazy:

Radaway na targach 4 Design Days

W minioną niedzielę zakończyły się Targi 4 Design Days. Rekordową, 4. edycję wydarzenia odwiedziło ponad 25 tysięcy miłośników designu. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w wykładach, warsztatach, spotkaniach z gwiazdami telewizji i projektantami, i przede wszystkim – zobaczyć najnowsze kolekcje wiodących marek branży wnętrzarskiej. Wśród nich znalazł się Radaway.

W dniach 26-27 stycznia na 4DD spotkało się tysiące pasjonatów designu zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Targi były świetną okazją do tego, by poznać ofertę czołowych producentów, porozmawiać o trendach oraz najnowszych rozwiązaniach. Wizyta u Radaway z pewnością zapadnie na długo w pamięci i stanie się dla wielu inspiracją podczas kreowania wnętrz. Podczas 4DD odbyła się premiera kabin prysznicowych Hypnotic, czyli modeli łączących szkło z czernią, charakteryzujących się elegancją, klasą i jednocześnie siłą kontrastu. Hypnotic według Radaway to nowy sposób na czerń – przyciągającą uwagę i podkreślającą szlachetność materiałów oraz oryginalny wystrój łazienki. Nowe, wyraziste modele w wersjach black to tylko część ekspozycji. Na stoisku nasi eksperci demonstrowali również możliwości programu „Na miarę” umożliwiającego dopasowanie produktu nawet do najbardziej nietypowej sytuacji projektowej oraz kabiny z wygrawerowanym wzorem. A wszystko to w stylowej przestrzeni, która z daleka hipnotyzowała niebywałą estetyką. Propozycje cieszyły się ogromną popularnością, o czym świadczy szeroka publiczność oraz odzew na portalach społecznościowych.

Uczestnicy dni otwartych 4 Design Days 2019 brali także udział w wielu wykładach i warsztatach. Podczas „Maratonu kuchenno-łazienkowego” mieli okazję poznać przedstawiciela firmy, który przybliżył ofertę Radaway. Podczas panelu poruszone zostały także tematy dotyczące obowiązującej mody i związanymi z nią pomysłami marki.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii oraz filmowej relacji z tego wydarzenia :).