Nie znaleziono wyników wyszukiwania dla frazy:

Radaway na targach w Kiszyniowie

W dniach 18-21.03.2015 w stolicy Mołdawii – Kiszyniowie, odbyła się 20 edycja Międzynarodowych Targów Budowlanych MoldCONSTRUCT. To największa wystawa specjalistyczna w Mołdawii. Tematami targów były technologia, wyposażenie, instalacje, narzędzia i materiały budowlane.

Spośród firm wystawiających się na targach MoldConstruct, firma Radaway zaprezentowała najszerszą ofertę kabin prysznicowych dostępnych dla konsumentów w Mołdawii.
W trakcie imprezy organizowane były liczne seminaria. Jeden z wykładów poświęcony nowoczesnym rozwiązaniom w aranżacji przestrzeni prysznicowej poprowadził Piotr Lichota – menadżer eksportu w firmie Radaway.

Odwiedzający stoisko Radaway w Kiszyniowie, mieli możliwość uzyskania profesjonalnej konsultacji w zakresie zagospodarowania strefy kąpielowej oraz mogli zasięgnąć porady eksperta w sprawie montażu kabin i brodzików, w tym brodzików podpłytkowych RadaDrain. Produkty Radaway, jakie zostały zaprezentowane podczas wystawy to m.in. kabina Espera KDJ, Euphoria KDJ i Eos PDD.