Nie znaleziono wyników wyszukiwania dla frazy:

Kabina prysznicowa w 3D – sprawdź który model pasuje do twojej łazienki?

Planujesz kupno kabiny prysznicowej, ale nie wiesz, który model najlepiej będzie pasował do twojej łazienki? Zastanawiasz się czy istnieje jakiś sposób, by to sprawdzić? Odpowiadamy – tak, istnieje. Wystarczy skorzystać z bezpłatnej aplikacji ShowerAR, dzięki której jeszcze przed zakupem zobaczysz na telefonie lub tablecie, jak będzie prezentowała się kabina prysznicowa w 3D w Twoim wnętrzu.

Kabina prysznicowa w 3D

Wizualizacja wnętrz w 3D już nikogo nie dziwi i stała się standardem. Jednak fakt, że można ją stworzyć za pomocą kilku kliknięć samodzielnie to ciągle nowość. Warto o tym wiedzieć np. kiedy stoimy przed wyborem kabiny prysznicowej. Dzięki bezpłatnej aplikacji ShowerAR, którą można pobrać ze sklepów App Store oraz Google Play, każdy ma szansę zobaczyć, jak będzie wyglądać kabina w łazience. Aplikacja pozwala na zeskanowanie przestrzeni widzianej przez kamerę i przeniesienie jej na obraz 3D. Co więcej, program jest w stanie oszacować odległości i wymiary znajdujących się we wnętrzu obiektów z dokładnością do paru milimetrów. Dzięki temu prezentowane kabiny mają rzeczywiste rozmiary, co z kolei przekłada się na doskonały efekt tworzonej wizualizacji. Z łatwością sprawdzimy, który model najlepiej zaprezentuje w naszej łazience – kabina prostokątna, półokrągła czy może kabina typu walk-in.

Kabina prysznicowa w 3D? Z aplikacją ShowerAR wykorzystującą technologię rozszerzonej rzeczywistości (AR) to możliwe!

Kabina prysznicowa w 3D krok po kroku

Jak korzystać z aplikacji ShowerAR? Po jej zainstalowaniu, wystarczy rozwinąć menu, które pojawia się w lewym górnym rogu i kliknąć w „znajdź produkt”. Po wyborze interesującej nas kabiny prysznicowej możemy poznać szczegóły na jej temat, dodać ją do „ulubionych” lub od razu umieścić w zeskanowanej uprzednio przestrzeni. Kabina prysznicowa w 3D  możne być dowolnie przestawiana i dostosowywana do wnętrza, a nawet od razu spersonalizowana, zmieniając np. wariant szkła z jakiego jest wykonana. Bezpośrednio w programie warto tworzyć też tzw. kolekcje ulubionych produktów. Dzięki nim porównamy ich widok w rozszerzonej rzeczywistości i będzie nam łatwiej zdecydować się na dany model.

Warto również podkreślić, że aplikacja ShowerAR, dzięki której można zobaczyć, jak będzie wyglądać kabina prysznicowa w naszej łazience jest całkowicie bezpieczna. Podczas jej używania, urządzenie nie rejestruje wizerunku ani otoczenia.  ShowerAR wykorzystuje widziany obraz jedynie w celu stworzenia przestrzeni 3D oraz umieszczenia w niej obiektu 3D (produktu Radaway).

Aplikację można pobrać:

  • dla systemu IOS – [ tutaj ]
  • dla systemu Android – [tutaj ]

Więcej o ShowerAR