Nie znaleziono wyników wyszukiwania dla frazy:

„Pomiar Gratis” – Dopasuj kabinę do swojej łazienki

1. Skonfiguruj wstępnie kabinę

Skonfiguruj kabinę przy pomocy konfigurator.radaway.pl lub u partnera handlowego [ znajdź partnera ]. Nie zapomnij pobrać lub wydrukować pliku PDF z konfiguracji.

2. Wygeneruj kod

Wygeneruj kod promocyjny z formularza na tej stronie.

3. Umów wizytę instalatora

Skontaktuj się z najbliższym Certyfikowanym Instalatorem Radaway w celu ustalenia terminu pomiaru. Lista instalatorów znajdziesz za pomocą naszego lokalizatora [ znajdz instalatora ].

4. Wymiarowanie przez instalatora

Gdy zjawi się u Ciebie instalator, przedstaw mu swój wstępny projekt. Certyfikowany Instalator dołoży wszelkich starań, aby spełnić twoje oczekiwani. Po skończonej wizycie uiść opłatę w wysokości 300 zł brutto instalatorowi.

5. Skonfiguruj kabinę według wytycznych instalatora

Masz już wszystkie informacje i wymiary obliczone i zaakceptowane przez wyspecjalizowanego instalatora. Dzięki nim możesz ponownie skonfigurować kabinę korzystając z konfigurator.radaway.pl lub u partnera handlowego [ znajdź partnera ].

6. Zamów kabinę u Partnera handlowego podając kod promocyjny

Jeśli skorzystałeś z naszego konfiguratora, wydrukuj lub zapisz plik PDF i udaj się z nim oraz z wygenerowanym kodem promocyjnym do najbliższego partnera handlowego. Skorzystaj z lokalizatora, aby znaleźć najbliższego partnera handlowego [ znajdź partnera ].

7. Odbierz i opłać zamówienie umniejszone o cene wymiarowania

Po 10 dniach roboczych kabina będzie gotowa do odbioru a jej cena będzie pomniejszona o kwotę 300 zł brutto tytułem wcześniej dokonanego pomiaru.

Wygeneruj kod

  Zgoda na regulaminOświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję regulamin programu "Dopasuj kabinę do swojej łazienki – pomiar gratis!".

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., zwanym dalej „RODO” informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest RADAWAY sp. z o.o. z siedzibą w Jasinie, 62-020; przy ulicy Rabowickiej 59. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami wynikającymi z „RODO”, celu wygenerowania unikalnego kodu uprawniającego do skorzystania z promocji „POMIAR GRATIS” (zgodnie z Regulaminem). Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane przez nas dłużej niż jest to konieczne do realizacji celu. Pana/Pani dane osobowe zostaną przekazane Certyfikowanym Instalatorom Radaway (CIR), którzy dokonują pomiarów w ramach promocji. Pana/Pani dane osobowe nie zostaną przekazane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO/UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie tych danych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Pani/Pana dane nie będą podlegały profilowaniu. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu skorzystania z Promocji „POMIAR GRATIS”

  Zgoda RODO Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Radaway sp. z o.o., ul. Rabowicka 59, 62-020 Jasin zawartych w formularzu kontaktowym w celu wygenerowania unikalnego kodu uprawniającego do skorzystania z promocji „POMIAR GRATIS” (zgodnie z Regulaminem). Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną.

  Informacje

  Więcej informacji uzyskają Państwo:
  tel.: 61 66 33 427
  e-mail: kod@radaway.pl
  u naszych partnerów handlowych [ znajdź partnera ].
  Z promocji wyłączone są kabiny z serii: Twist, Premium Plus, Premium, Classic, Alienta, oraz parawany nawannowe (z wyjątkiem modeli, które promocja obejmuje, czyli: Furo PND II; Arta QL PNJ I; Idea PN: DWJ, DWJ+S, DWD, DWD+S).
  Program trwa do 31.12.2024 r.