Nie znaleziono wyników wyszukiwania dla frazy:

Radaway na 54 edycji targów ISH we Frankfurcie nad Menem

W dniach 14-18.03.2017 odbyła się 54 edycja targów ISH we Frankfurcie nad Menem. Odbywające się co dwa lata wydarzenie to największa w Europie impreza wystawiennicza dla branży sanitarnej, grzewczej, klimatyzacyjnej oraz wyposażenia łazienek. W ciągu pięciu dni targi odwiedziło ponad 200 tysięcy osób. Odwiedzający mieli co oglądać… :).
Na powierzchni 260 000 metrów kwadratowych, 2 482 wystawców zaprezentowało swoją najnowszą ofertę, wśród nich znalazła się również firma Radaway.

Na stoisku Radaway zostały wyeksponowane najciekawsze produkty z oferty, między innymi: kabiny z serii Arta, Idea, niestandardowa kabina Eos II KDJ ze skosem i wycięciem na siedzisko, a także kabina z laserowym grawerem na szkle.
Zaprezentowane zostały także prace młodych projektantów z Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, które zostały nagrodzone w konkursie zorganizowanym przez Radaway na najlepszy wzór graweru.

Tegoroczne targi firma Radaway uważa za bardzo udane. Zaprezentowane produkty wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem i wysoką jakością wzbudzając zainteresowanie gości targowych. Całe wydarzenie stało się okazją do nawiązania wielu nowych kontaktów oraz zacieśnienia współpracy z dotychczasowymi klientami.