1. Lokalizator

Lokalizator sklepów / projektantów / instalatorów

Wgrywam mapę

Ze względów technicznych, mapa nie jest obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer 11 i niższe.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zwiń listę Rozwiń listę

ABC Sp. z o.o.

Grunwaldzka 211
Gdańsk

ABC Łazienki

Kaliska 3
Poznań

Abecadło

Putka 9
Wadowice

Addeco

Grunwaldzka 27c
Rumia

Addeco – Agnieszka Dzikowska

Grunwaldzka 27c
Rumia

Adimet

Marszałka Józefa Piłsudskiego 67
Krynica Zdrój

Agart

Powstańców Listopadowych 4B
Rzeszów

Akwedukt

Stefana Batorego 22
Busko Zdrój

Al Deco

Kwiatowa 14
Tczew

Al Deco – Drywa Lucyna

Kwiatowa 14
Tczew

Aleksander Ziółkowski

Malbork,

Aleksander Ziółkowski

Elbląg,

Alex

Rybnicka 5
Ruda Śląska

Almar 2

Rybnicka 247
Radlin

Alumex

Chemiczna 3
Poznań

An-Mar

Al. Wojska Polskiego 48
Malbork

Andrzej Miszkiel

Generała Leopolda Okulickiego 6, Ełk, Polska

Aneks

Towarowa 1
Białystok

Anga

Polskiej Organizacji Wojskowej 64a
Sieradz

Angra

Rzemieślnicza 3
Otwock

Anitech

Bydgoska 6
Kętrzyn

Ann-Mar

Krzywoustego 33
Lębork

Aqua

Okulickiego 3A
Piaseczno - Janki

Aqua

Korczaka 4A
Ostrołęka

Aqua Idealna Łazienka

Al. Jerozolimskie 185 stoisko 21
Warszawa

Aqua Idealna Łazienka

Bartycka 24/26 pawilon 88B
Warszawa

Aqua Joanna Napiórkowska

Janusza Korczaka 4A, Ostrołęka, Polska

Aqua Piaseczno

Dworcowa 10
Piaseczno

Ar-Al

Marii Konopnickiej 2
Gorlice

ARGO Salony Pięknych Wnętrz

Sokołowska 174
Siedlce

ARGO Salony Pięknych Wnętrz

Floriańska 23
Chorzów

ARGO Salony Pięknych Wnętrz

Spółdzielców 6
Konin

ARGO Salony Pięknych Wnętrz

Wenus 1
Grodzisk Mazowiecki

ARGO Salony Pięknych Wnętrz

Piłsudskiego 41/43
Mińsk Mazowiecki

ARGO Salony Pięknych Wnętrz

ARGO Salony Pięknych Wnętrz

Okunin 124
Nowy Dwór Mazowiecki

Argo Tech Technika Instalacyjna, Sanitarna i Grzewcza

1000-Lecia 43
Nisko

Arkadiusz Matuszewski

Środa Śląska,

Arko – Zgliński Artur

Malborska 16
Kwidzyn

ARMA-SAN SP. JAWNA

Armag

Wieluńska 3
Wieruszów

ARMAG – Maciej Mikołajczyk

Armalux Wyposażenie Łazienek

Mińska 35
Wrocław

Armatura

Sandomierska 112
Kielce

Armatura

Włostowicka 62
Puławy

Armet Sp. Z o.o.

Tyszkiewiczów 2
Kolbuszowa

Art Ceramika 2

Wilsona 11
Knurów

Art Deco

Rynek 37
Dębica

ART-PROJEKT Andrzej Tyszkiewicz

Ks. Jerzego Popiełuszki 4
Łęczyca

Art. Różnych Branż – Anna Panek

Gdańska 33D
Chojnice

Artech

Łódzka 232
Kalisz

Artur Jabłoński

Działoszyn,

AS Plastic

Aleja Przyjaźni 59
Opole

Avorio

Obornicka 290
Poznań

Awangarda

Legionów 2
Elbląg

AZ Agora

Sikorskiego 37
Międzychód

Aż-Hurt

Bartycka 24/26 pawilon 160
Warszawa

Badan

Andrychów/Roczyny, Bielska 55a
Roczyny

Barnabas Studio M93

Mikołowska 93
Rybnik

Bartłomiej Bartlewski

Rumia, Polska

Batko 2

K. Ujejskiego 167
Myślenice

Best

Piłsudskiego 59
Wolbrom

Bifarb

Kraczewicka 73
Poniatowa

BK business – Mariusz Podedworny

Słowackiego 16
Łask

BMK Profesjonalne Wnętrza

Nowy Otok 3
Oława

BMK Profesjonalne Wnętrza – Mariusz Luborak

Nowy Otok 3
Oława

Bokaro

Obornicka 263
Poznań

Bokaro

Karmelkowa 29
Wrocław

Bokaro

Główna 2b
Słupsk-Kobylnica

Bokaro

Zielna 37/39
Włocławek

Bokaro

Trakt Św. Wojciecha 271
Gdańsk

Bokaro

bulwar Gdański 11
Szczecin

Bokaro

Kobylogórska 16
Gorzów Wlkp.

Bokaro

Gnieźnieńska 11
Koszalin

Bokaro

Bydgoska 83
Wałcz

Bokaro – Agnieszka Kanecka

Obornicka 263
Poznań

Bokaro – Edyta Jamrozowicz

Bokaro – Kinga Strzałkowska

Kobylogórska 16
Gorzów Wlkp.

Bokaro – Krasowski Radosław

Główna 2b
Słupsk-Kobylnica

Bokaro – Lewandowska Agata

Zielna 37/39
Włocławek

Bokaro – Pawlikowska Paulina

Polna 150
Toruń

Bokaro Aleksandra Koselska

Brzozowa 1
Koszalin

Bokaro Marek Adamczak

Bulwar Gdański 11
Szczecin

Broff

Kościuszki 16
Tychy

Budomus

Szymony 9A
Zakopane

Budoterm

Piaskowa 6
Mielec

Centrum Glazury i Terakoty

Łaska 146
Zduńska Wola

Cer Max

Oławska 269
Jelcz - Laskowice

Ceracol – Jarosław Raj

Zajęcza 4
Kłodzko

CeraLux

Bartycka 26 paw. 16A stoisko 844
Warszawa

Ceramed

Grażyńskiego 10
Bielsko Biała

Ceramed

Grażyńskiego 10
Bielsko Biała

Ceramed

Piekarska 163
Bielsko Biała

Ceramika Domart

Szczecińska 24
Kamień Pomorski

Ceramika Nowa

Podmiejska 15f
Gorzów Wlkp.

Ceramika Nowa

Karkonoska 1A
Lubin

Ceramika Nowa s.c.

Podmiejska 15f
Gorzów Wlkp.

Ceramika Primus

Warszawska 209/213
Radom

Ceramix

Jaktorowska 64
Żyrardów

Cerampol

Kilińskiego 31
Rabka-Zdrój

Cerampol

Kletówka 76
Krosno

Cerbud

Lubelska 41f
Olsztyn

CerDekor s.c.

Szarych Szeregów 6
Świdnica

Cerhaus

Brzeska 1
Głogów

Cerim

1 Pułku Szwoleżerów 25
Chełm

Cermat

Warszawaska 22
Wieluń

Cermax

Poznańska 6
Leszno

Cerpol

Światowida 6A
Opole

Cerpol

Światowida 6A
Opole

Cezar

Młyńska 11
Czechowice Dziedzice

Cezary Zwierzchowski

Puławska 1A, 02-515 Warszawa, Polska

Chata

Kilińskiego 16
Ełk

Chemart II Wojciech Olszewski

pl. 20 Października 23
Mosina

Czapla

Opolska 25
Dobrodzień

D.S. Dariusz Szafrański

Przemysłowa 15
Tczew

Dafi Market

Starodomaszowska 10
Kielce

Daniel Sierdziński

Knosały 7B, 10-015 Olsztyn, Polska

Dantex

Stefana Żeromskiego 19
Jasło

Dawid Zakrzewski

Brodnica, Polska

DECOR Aneta Patrzykąt

Ogrodowa 21
Konin

Decor Studio

Dworcowa 7A
Sanok

DECOR Urszula Wesołowska

Ogrodowa 21
Konin

Dekor

Ciechanowiecka 52
Siemiatycze

Dekor Expert

Michałkowicka 103
Siemianowice Śląskie

Dekor Studio S.C.

Sanowa 20 a
Jarosław

Dekora

Towarowa 2
Jasło

Dekorus

Modlińska 383
Warszawa

DG MARWEL

Piłsudskiego 175
Przasnysz

Dirs

Santocka 44
Szczecin

Domek – Mędrzycki Dariusz

Domeko

Trakt Brzeski 75
Warszawa

Domex

Marszałka Piłsudskiego 32
Kowal

Domgaz

Generała Leopolda Okulickiego 127A
Stalowa Wola

Domi Style

Konopnickiej 11
Olesno

Dominik Pasieka

S2, 02-797 Warszawa, Polska

Domino

Mogilska 69A
Kraków

Domix

Bartoszycka 5
Lidzbark Warmiński

Dukat-Bis

Chełmińska 68
Grudziądz

Eco System

Gwarków 2c
Olkusz

Efli

Gnieżnieńska 1e
Żnin

Efli

Kosa 1
Nowy Tomyśl

Efli

ul. Janowiecka 94 62-100 Wągrowiec

Egen

Smoluchowskiego 1B
Lublin

Eko-Dom

Łyskowskiego 47
Grudziądz

Ekoinstal

11 Listopada 39
Wyszków

Eleganckie Łazienki

Okrzei 40D
Kielce

Elektromet

Bielańska 61
Warka

Elmax

Partyzantów 167
Włoszczowa

Elmax Salon Łazienek

Partyzantów 192 C
Włoszczowa

Enano

Karola Szajnochy 4
Bydgoszcz

Eska Salon Łazienek

Sokołowska 180
Siedlce

Euro-Fliz

J. Piłsudskiego 71
Limanowa

Euroaqua – Łukasz Manikowski

Euroceram Salon płytek ceramicznych

Borsucza 1
Legnica

Ewjan

Zamkowa 11
Sucha Beskidzka

F.T.H. Poltrans

Bielawki 12
Rypin

Fajnelazienki.pl – Sanitti Sp. z o.o.

Spacerowa 1
Straszyn

Familia 2

Strzeszyn 342
Biecz

Farbkolor

Polna 1
Góra Kalwaria

FHU Stal-Bud

Niepodległości 57
Przeworsk

Filpol

Partyzancka 168/174
Pabianice

Firma Jeziorski

Waryńskiego 90
Lędziny

FOX

Komorowskiego 25
Biłgoraj

Fresko Sp. z o.o. – Patrycja Olejniczak

Dąbrowskiego 41A
Zielona Góra

Gaja

Zofii Nałkowskiej 36
Radzionków

Gama

gen. Klickiego 110/112
Łowicz

Giant Płytki

Krzywoustego 68 - CH GIANT
Poznań

Glaz-Bud

Mickiewicza 45/51
Pułtusk

Glazomat

Al. Jerozolimskie 451, Pruszków
Warszawa

GLAZURA EKSPERT – Salon Łazienek

Piłsudskiego 46
Nowy Sącz

Glazura Królewska

Sidorska 2G
Biała Podlaska

Glazura Królewska

Kolejowa 16
Hrubieszów

Glazura Królewska ART DEKOR

Składowa 6
Puławy

Glazura Królewska J. Wierzbicki

Starowiejska 35
Zamość

Glazura Królewska Orion

Sidorska 2G
Biała Podlaska

Glazura Królewska TERMOMAR

Dmowskiego 86
Busko Zdrój

Glazura Królewska TRANSBUD

Przemysłowa 3
Kozienice

Glazuris

Zjednoczenia 117
Zielona Góra

Golchem

Cieciorki 4A
Zambrów

Grafit

20-tu Straconych 10
Olkusz

Greinplast

Łaszczowiecka 1c
Tomaszów L.

Greinplast Copy

Łaszczowiecka 1c
Tomaszów L.

Grzegorz Kapszewicz

Obrońców Pokoju 61/7 66-400 Gorzów Wielkopolski

Halmix

Polna 4
Chełmno

Halmix

Ogrodowa 17
Świecie

Halmix – Chojnacki Krzysztof

Ogrodowa 17
Świecie

Halmix – Chojnacki Krzysztof

Hansloren

Polskich Kolei Państwowych 6
Łódź

HIPER – GLAZUR

Świerczewska 47
Szczecin

HIPER – GLAZUR

Różana 2b
Stargard

HTM Woka

Choiny 57
Lublin

Hurtownia Budowlana Zbigniew Kęsek

Miła 6
Prudnik

Hydraulik Handel-Usługi Tomasz Michaluk

Duboisa 28
Ostrów Mazowiecka

Hydro Gaz

L. Uzar-Krysiakowej 223
Padew Narodowa

Hydro Hurt

Konopnickiej 25
Przemyśl

Hydro Hurt Salon Łazienek

Jasińskiego 32 D
Przemyśl

Hydro Stal

Puławska 22
Opole Lubelskie

Hydro Stal

Okulickiego 4 A
Świdnik

HYDRO-POL

Ciechanów
Ciechanów

Hydroart Gaca

Kościuszki 12
Trzemeszno

Hydrocentrum

Wyszyńskiego 77
Mińsk Mazowiecki

HydroKanInstal

Balonowa 47
Leszno

HydroKanInstal

Święciechowska 79C
Leszno

Hydrom

Morska 32
Gdynia

Hydromet

Okulickiego 22
Świdnik

Hydromix

Rynek 17
Rudnik n/Sanem

HydroPartner

Międzyrzecka 90
Radzyń Podlaski

Ideal Comfort

Niepodległości 4
Kruszwica

Ideal Comfort – Wojdyła Renata

Niepodległości 4
Kruszwica

Ikaz

Kolejowa 3
Oleśnica

Immer Bud Plus

Folwarecka 45B
Żory

Incepto Łazienki Mariusz Vesa

Insan

Al. Wodna 19
Ostrów Wlkp.

Insan

Al. Słowackiego 31
Ostrów Wlkp.

INSPIRO Projektowanie Wnętrz Aldona Polak

Maków Podhalański,

Instal Euro 2000

Warszawska 172
Łomianki

Instal Gaz

Starowarszawska 3
Końskie

Instal Glazur

Słoneczna 4
Trzebiatów

Instal Partner

Wschodnia 7
Śrem

Instal-Bud

Dworcowa 54
Słupca

Instalator

Grunwaldzka 13/15
Tomaszów Mazowiecki

Instalator – sklep hydrauliczny

Kobylińskiego 37
Płock

Instbud – Bartosz Ciesielski

Transportowa 9
Bełchatów

Interior Pro Sp.z o.o

Budziwojska 36
Rzeszów

iŁazienki Studio Dobrego Wnętrza

I Brygady Pancernej W.P. 17
Wejherowo

iŁazienki Studio Dobrego Wnętrza – Jędrych-Skrzypczak Joanna

I Brygady Pancernej W.P. 17
Wejherowo

Jachowicz

Grottgera 18
Grybów

Jamar

Zagnańska 71
Kielce

Jamar

Waryńskiego 53
Ostrowiec Św.

Jamar

Lipowa 13
Końskie

Jamar

Ostrowiecka 14
Starachowice

Jarosław Józefowicz

Gdańsk,

Jarosław Wolski

Słupsk, Polska

Jarosław Zieliński

Kielce,

Jażdżewski – Okrój Sebastian

JETA – SALON ŁAZIENEK

Poznańska 140
Poznań-Komorniki

Jeta Koło

Bogumiła 109
Koło

JMK-Elita

Dworcowa 33
Inowrocław

JMK-Elita – Ławińska Ewa

ul. Dworcowa 33
Inowrocław

Jorapol

Gwardii ludowej 3a
Płock

Jorapol

Warszawska 93a
Sochaczew

Joris

Dulina 1A/2
Gdańsk

Joris – Senenko Jarosław

Jotes

Partyzantów 1
Biłgoraj

Julianex – Centrum płytek ceramicznych i łazienek

Sikorskiego 8
Swarzędz

Kabet

Długa 12D
Jeżów Sudecki

Kadem

Dąbrowskiego 45
Środa Wlkp

Kafelek

Rybnicka 2
Racibórz

Kajko

Przemysłowa 10/25
Morąg

Katarzyna Zachariasz- Rybak

Katarzyna Zagórska Studio Projektowania i Aranżacji Wnętrz

Os. Tęczowe 26c/8
Dzierżoniów

Katarzyna Zagórska Studio Projektowania i Aranżacji Wnętrz Design Projekt

Os. Tęczowe 26c/8
Dzierżoniów

Kazimierz Grabski

Łódź,

Klink

Zamkowa 44
Bielsk Podlaski

Komplet

Szaflarska 117
Nowy Targ

Komplex

Cieszyńska 2
Pszczyna

Komplex

Lwowska 59
Bielsko Biała

Koned

Łęgska 3a
Włocławek

Koned

Ozorkowskie Przedmieście 45
Łęczyca

Korporacja Hydro-Instal

Kilińskiego 82
Zamość

Kosmo-Sanit

Ks. Kordeckiego 4
Bydgoszcz

Krab

Mieczysława 1
Nysa

Kram

Wojska Polskiego 18
Olecko

KRAM

Sejneńska 36
Suwałki

KRIS-MAT

Targowa 3
Mielec

Krystyna

Partyzantów 12
Chrzanów

Krzysztof Jarnutowski

aleja Waszyngtona 94, 04-015 Warszawa, Polska

Kwadrat

Stalowa 8
Olsztyn

Legierski

Daszyńskiego 64E
Ustroń

Legierski

1-go Maja 23
Wisła

Legierski

Istebna 1630
Istebna

Leszek Mariański

Bydgoszcz, Polska

Luxor Sklep

Jagiellońska 67
Szczecin

M 4

Łużycka 1
Chojnice

Maciej Cieślarczyk

Toruń,

Maciej Nitecki

Jana Matejki 6a/12
Szczecin

MACROTERM Sp. z o.o.

Niałek Wielki 60
Wolsztyn

Mage Home Agata Zygmańska

Jastrzębie Zdrój
Jastrzębie Zdrój

Magia

Kościelna 63a
Starachowice

Magic Decor

Piłsudskiego 47
Jelenia Góra

Mar-Jola

Dąbrowiecka 5
Barcin

MAR-POL I

Przemysłowa 100
Słupsk

MAR-POL I – Wierzchowska Marta

Marbom

Konopnickiej 25
Przemyśl

Marek Lekan

Bydgoska 43
Gliwice

Marek Pyżyk

Rogowska 122, Wrocław, Polska

Marek Ziewiecki

Strażacka 1, 26-500 Szydłowiec, Polska

Marex

Skępska 36
Lipno

Mariusz Gałek

Mariusz Lewenda

wiadukt Kosynierów Górczyńskich, Poznań, Polska

Mariusz Luborak

Oława dolnośląskie

Mariusz Moeller

Starogard Gdański, Polska

Marlin

Zamkowy Folwark 9
Krotoszyn

Materiały Wykończeniowe Wnętrz Jamrożek

Matsell

Juliusza Bandrowskiego-Kadena 7
Dąbrowa Górnicza

Mazur

Lidzbarska 3
Kurzetnik

Małachowski

Kossaka 100
Piła

Małachowski

Of. G. Modrzewskich 16A
Chodzież

Merkanta

Wierzbicka 26/44
Radom

MG Studio

Długa 2
Wałbrzych

MG Studio – Justyna Michalak

Michał Szczepanik

Moszczenica,

Miron

Wincentego Pola 31
Przemyśl

Mitra

L. Okulickiego 5
Rzeszów

Mixpol

Wodzisławska 12 A
Czyżowice

Moderno s.c.

Sienkiewicza 85
Ciechanów

Moje Łazienki

Morska 174
Gdynia

Moje Łazienki – Wojciech Barbarewicz

Monter

Cmentarna 83/6
Złoczew

MOP Świat Łazienek

Mickiewicza 6
Kostrzyn nad Odrą

Nasz Dom

Sienkiewicza 6
Węgorzewo

NESTOR Design

Rzeszowska 77
Leżajsk

NESTOR Design

Okulickiego 2
Stalowa Wola

Niedźwiedź-Sanit Spółka Jawna

Bohaterów Modlina 17
Nowy Dwór Mazowiecki

Nova

Krakowska 61
Mszana Dolna

NOVERTIS Wieluń

Fabryczna 2B
Wieluń

Oaza

Królowej Jadwigi 11d
Czersk

OCMB

Kardynała Stefana Wyszyńskiego 31
Iława

OCMB Iława

Kardynała S. Wyszyńskiego 31
Iława

Oko

Słowackiego 54
Koniecpol

Olimp Mirosław Niełacny

Myje 22b
Ostrzeszów

Oliva Invest

Kobylińskiego 33
Płock

Ożarex

Pocztowa 6
Grajewo

P.H.U. Em-De Monika Dmuchowska

Bydgoska 83
Wałcz

P.H.U. Trójka Krzysztof Czyż

P.H.Wiktor Pawlak

Leszcze 107
Łęczyca

Paweł Głuszcz

Zielone Zacisze 1, Warszawa, Polska

Paweł Kędzierski

Paweł Pytko

Waldorffa 34, 01-494 Warszawa, Polska

PHU CERAMIKA

Batalionów Chłopskich 77
Koszalin

PHU Kasia

Kościerska 11
Kartuzy

PHU Petra Piotr Lipiński

Wincentego Pola 8ga
Jelenia Góra

PHU Projekt

Kartuska 422A
Gdańsk

PHU Projekt

Jagiellońska 55
Tczew

PHU Projekt – Arendt Renata

PHU PROJEKT – Salon Łazienek – Wioleta Kaczerewska

Jagiellońska 55
Tczew

PHU Sanimar

B. Głowackiego 49
Bydgoszcz

PHU Sanimar – Mariańska Emilia

Piana Wnętrza

Sienkiewicza 12
Kołobrzeg

Piotr Wojdyła

Kruszwica, Polska

Placek Dom Handlowy

Ofiar Terroru 31
Rydułtowy

Plastbud

Poniatowskiego 12
Bochnia

Plus

Mszczonowska 104
Skierniewice

POLAK Salon Łazienek

Piłsudskiego 23
Sucha Beskidzka

Polimer II

B. Prusa 82
Myszków

poprostulazienki.pl – Salony Łazienek

Gdańska 33 d
Chojnice

Porcelit

Graniczna 2a
Aleksandrów Kujawski

Portal. Wyposażenie Łazienek. Szydło G.

Pl. Szarych Szeregów 3A
Lubań

PPHU KRISPOL

Węglowa 1
Kartuzy

Pro-Bud

Głębce 15
Wisła

Pro-Interior Fabryka Wnętrz

Ługańska 6
Poznań

Projektowanie Wnętrz Justyna Warchoł

Wincentego Pola 8ga
Jelenia Góra

Prym

Gdańska 6
Słupsk

Prym – Gońka-Pusz Elżbieta

PSB Pagaz

Skarżyska 2
Wałbrzych

Pumar

Warszawska 3a
Ryki

Pumar

Okólna 36
Dęblin

Qatro BIS

Królewiecka 217
Elbląg

Radosław Leszczyński

1 Armii Wojska Polskiego 7A, Białystok, Polska

Radosław Leszczyński

Kopernika 55A, Grajewo, Polska

Radosław Leszczyński

Władysława Wysockiego 6, Bielsk Podlaski, Polska

Radosław Leszczyński

Zjazd 324, Łomża, Polska

Rafał Stanisławski

Głogów dolnośląskie

Rebis

Bałtycka 10
Słupsk

Rebis

Morska 2
Koszalin

Remont

Kwiatowa 4
Kępno

Remont – Bejzen Agata

Kwiatowa 4
Kępno

Remont – Smołka Anna

Mianowice 9a
Kępno

Robert Bruderek

ul. Cegielskiego 26/3 62-020 Swarzędz

ROL-Chem – Jędrzejewska Patrycja

Rolmax

Miodowa 2
Krasnystaw

Rolnik

Częstochowska 32
Pajęczno

Romar-bis

Tenczynek/Sanka 248
Tenczynek/Sanka

Romb

Lwowska 44
Nowy Sącz

Rudex-bis

Słowackiego 94
Myślenice

Ryszard Komor

Mstów / Częstochowa,

Safari

Partyzantów 2
Bochnia

Safer

Raciborska 32
Tworków

Salamon

Głowackiego 14
Jędrzejów

Salon Płytek Ceramnicznych

Furgoła 5
Ruda Śląska

Salon Płytek i Ceramiki Piotr Matyla

Zachodnia 53
Śrem

Salon Płytek i Ceramiki Piotr Matyla – Alina Matyla

Zachodnia 53
Śrem

Salon Łazienek

Radzimińska 302
Warszawa

Salon Łazienek Glazura Królewska

Jana Pawła II 3
Tarnów

Saloni

Bartycka 24/26 paw. 212
Warszawa

Saloni – TTW Home

Jerozolimskie 185 stoisko nr 12
Warszawa

San Instal

Długa 101
Wysokie Mazowieckie

San Studio

Rotmistrza Kazimierza Ptaszyńskiego 7
Suwałki

San Tech

Wejherowska 28
Gowino k. Wejherowa

San Tech

Przemysłowa 7a/L2
Wejherowo

San Tech

Przemysłowa 7a/L2
Wejherowo

Saniterm

Składowa 4
Brzeg

Sanitex

Ostrowska 11
Pleszew

Sebastian Kasprzak

Ostrów Wielkopolski, Polska

Sebastian Nader

aleja Legionów Piłsudskiego, Polska

Sigma

Składowa 7
Krosno

Sigma

Piastowska 117
Sanok

Skład Materiałów Instalacyjno-Budowlanych L.Cioch M.Tabin Spółka Jawna

Abp. Eugeniusza Baziaka 15
Lubaczów

Soltech MTD

Katowicka 60
Mysłowice

STACJA GRABOWO

Warszawska 17
Ostrołęka

Staltex

Mszczonowska 57
Nadarzyn

Standart

1-go Maja 19
Zgierz

STG

Kożuchowska 20A
Zielona Góra

Strefa Łazienek

Bielawska 2
Łowicz

Studio Efekt Justyna Bielesz

Styl Ceramika

Piastowska 1
Kostrzyn nad Odrą

Styl Ceramika

Wojska Polskiego 14
Sulęcin

Styl Ceramika – Arkadiusz Nagórny

Piastowska 1
Kostrzyn

Styl Ceramika – Robert Brychcy

Wojska Polskiego 14
Sulęcin

Sublidea Agata Pala

Nowe Zawiercie 23
Zawiercie

Superceramika Bis s.c. Bogdan Główczyński

Adama Mickiewicza 3
Polkowice

SURMA

Wojsk Ochrony Pogranicza 2
Jabłonka

Świat Płytek U Kryspina

Styp-Rekowskiego 74, Rzepnica
Bytów

Świat Płytek U Kryspina – Garska Joanna

Styp-Rekowskiego 74, Rzepnica
Bytów

Świat Łazienek

Osmańczyka 22
Warszawa

Świat – Płytek – Alicja Wojtasik

Kwiatowa 2
Kępno

Świat – Płytek – Dariusz Pawnuk

Kwiatowa 2
Kępno

System

Szarych Szeregów 3
Koszalin

Szatkowski i Syn Sp.J.

Słoneczna 16
Paprotnia

Sław Instal

Armii Wojska Polskiego 23
Puck

Sławex

Łaszczowiecka 14
Tomaszów L.

Sławex

Kolejowa 16
Hrubieszów

Tadeusz Skrzypczak

Wiechowicza, Poznań, Polska

Tański

Płocka 92
Mława

TAR-BAL

Królewo 80
Królewo Malborskie

TAURUS

Niepodległości 8
Starogard Gdański

TDS

Retkińska 85A
Łódź

TEC Skierniewice

Mszczonowska 54
Skierniewice

TED

Dworcowa 4
Sierakowice

Terrano Centrum Ceramiki

Obornicka 337
Poznań

Thermal

Reymonta 8a
Rawa Mazowiecka

TND ŁAZIENKI

Sołecka 2
Swarzędz

Todamex

Kościelna 63
Wołomin

Tomasz Kelm

Nakło nad Notecią,

Tomasz Sojka

Strzelin, Polska

Tomasz Ukraiński

Rapackiego 6A/5
Szczecin

Tomasz Zając

Wałcz, Polska

Tomdom

Jagiellońska 82B (Budynek Metropol Dom i Wętrze)
Warszawa

TOMEK

Bł. Ks. Dańkowskiego 2
Jordanów

Top Ceramika – Anna Stanisławska

TS Bud

Księdza Domańskiego 6a
Złotów

Twój Dom

Kilińskiego 6
Kutno

Twoje Wnętrza

Starogardzka 23
Czersk

Twoje Wnętrza – Grzywacz Ewelina

U Jana

Dworska 34
Ciechanowiec

Varia

Jackowskiego 4
Nakło nad Notecią

Varia – Urbański Jacek

Jackowskiego 4
Nakło nad Notecią

Vega

Krakowska 182
Tarnów

Versan

Flisacza 47
Gryfino

Versan Anna Oleszczyk

Flisacza 47
Gryfino

WaBud

Kruszyńska 35
Włocławek

WaBud – Domagała Mateusz

Kruszyńska 35
Włocławek

Water Plus

Wieluńska 40
Kłobuck

Weles

Narutowicza 5 /7
Poddębice

WIM

Gliwicka 76
Brzeźce k/Kędzierzyna Koźla

WIR

Lubelska 78 a
Kozienice

Wodmet

Mirowska 32
Częstochowa

Wojciech Barbarewicz

Gdynia,

Wojciech Bronka

Wolsztyn, Polska

Z-Mart

Dworcowa 7
Chybie

Zbigniew Oszmian

Wrocław,

Żukowscy

Kasztelańska 7
Gizycko

Bogdan Budny

Bielsko-Biała, Polska

„UNIKAL” Piotr Gorgiel

+Dream

Aleja Poznańska 95
Piła

Adam Pitak

Tomaszów Lubelski, Polska

Adam Pitak

Prymasa Stefana Wyszyńskiego 1, Zamość, Polska

Adamex

Nasienna 1
Pyskowice

Adams Centrum Handlowe

Górnośląska 17
Żary

Adrian Subsar

Kolejowa 29, 64-300 Nowy Tomyśl, Polska

AKM-WOMAT Piotrków Trybunalski

Wojska Polskiego 45
Piotrków Trybunalski

Ale Wnętrza Łazienki i Kuchnie

Jagiellońska 84
Bydgoszcz

Aleksander Dominik

Aleksander Dominik

Ostrzeszów, Polska

Aleotti

Malborska 41 lok. MS10/11
Warszawa

Almar Salon Łazienek

Czesława Piskorskiego 10
Szczecin

Almar.2

Stawowowa 2
Kornowac

Almar

Santocka 48-49
Szczecin

Amada

Orla 6
Bolesławiec

Andrzej Kmiciewicz

Zielona Góra, Zielona Góra, Polska

Aniba

Władysława Reymonta 4
Sokołów Podlaski

Apis sp. z o.o.

Ujrzanów 175
Siedlce

Apis sp. z o.o.

Niececka 8
Sokołów Podlaski

Aqua Idealna Łazienka

Bartycka 24/26 pawilon 228
Warszawa

Aqua Tro

Składowskiej 1
Krzepice

Ardom Nowy Tomyśl

Krótka 2
Nowy Tomyśl

ARDOM Pawelscy

Poznańska 6
Zbąszyń

Armatura Sklep Masłów

ul. Lotnicza 38
Masłów Pierwszy

Armatura

Stawowa 3
Namysłów

Art Ceramika

Kujawska 100
Gliwice

As-Mar

Władysława Reymonta 66
Sierpc

BAD BIS

Modrzewiowa 10
Przeźmierowo

Bax

Pocztowa 3
Sokółka

Bella Ceramika

Myśliwska 12
Szczecinek

Best

Kolejowa 35
Miechów

Białek & Dworak

Sarnowska 10
Rawicz

Bocaro

Andersa 87
Białystok

Bokaro Łódź

Bokaro

Sienkiewicza 17 F
Kołobrzeg

Bokaro

Świebodzińska 1
Zielona Góra

Brico

Prosta 135 a
Rybnik

Cedzyna Łazienki

Cedro Mazur 7
Kielce

CeraLux

Bartycka 24/26 paw. 10
Warszawa

Ceramex

Równoległa 68
Częstochowa

Ceramika Lux-Dom Firma Handlowa K&B Magdzińscy

Gen. Władysława Sikorskiego 65
Trzcianka

CERAMIST

Ługwałd 180
Ługwałd

Cerdom

Bagienna 1
Legnica

Cermax

Gen. Władysława Sikorskiego 86
Śrem

Cerres

Pszowska 300
Wodzisław Śląski

CMB

Jadwigi 112
Częstochowa

Daniel Sommerrey

Kutno, Polska

DECOR KONIN EKSKLUZYWNE ŁAZIENKI sp. z o.o.

Ogrodowa 21 /hala ART-METAL/
Konin (Stare Miasto)

Delta

Rzęskowo, ul. Pliszki 1
Gryfice

Design

Warszawska 47
Nowy Dwór Gdański

Dessi Home

Katowicka 97
Mikołów

Dom Plus

Wojska Polskiego 78
Oleśnica

Dominik Chrobak

Rajdowa 6, 94-003 Łódź, Polska

Domino Dzierżoniów

Rzeźnicza 4
Dzierżoniów

Domino Lubin

Legnicka 69b
Lubin

Domlux

ks. Wacława Osińskiego 22
Pasłęk

Dommar

Świętego Ducha 49
Jarocin

Dormax

Powstańców Chocieszyńskich 23B
Grodzisk Wlkp.

Efli

Nowe Wrota 12
Gostyń

Efli

Ul. Legii Wrzesińskiej 20
Września

Efli

ul. Wincentego Witosa 24
Środa Wlkp

Emka Łazienki Marek Kowalski

Kombatantów 2
Gorzów Wlkp.

Enano

Karola Szajnochy 4
Bydgoszcz

Esenzi

Pl. Targowy 8
Strzelce Opolskie

Esenzi.

Ks. Koziołka 67
Krapkowice

Euro-Fliz Salon

Węgierska 30
Bobowa

Euro-Płyta

ul. Kolejowa 16
Nowy Tomyśl

EUROGLAZURA

Różalska 13
Maków Mazowiecki

Euroglazura-Terakota

Południowa 7
Strzelce Krajeńskie

Eurostandard

Topole 20
Chojnice

Eurostyl

Bolesława Chrobrego 6
Rybnik

F. H. U. Paulhurt

Rycerska 76
Świnoujście

Fachowiec Żebrowscy

3 Maja 46
Opalenica

Famel

Kluczborska 9
Olesno

Famel.

Reymonta 72
Namysłów

Famel.

Gazowa 2
Kluczbork

Famel

Oleska 36
Lubliniec

Famel

Kaliska 35
Praszka

FIRMA DEKOR JOLANTA SZYMAŃSKA

Tomaszowska 35
Rawa Mazowiecka

Firma Kasperczyk

Katowicka 24
Tychy

Framar

Grunwaldzka 41
Ostróda

Framar

Przemysłowa 9
Ostróda

Galeria Wnętrz Tomaszów Maz.

Generała Józefa Hallera 2
Tomaszów Mazowiecki

GLAZ-BUD ŁÓDŹ Salon wyposażenia łazienek

Przybyszewskiego 99
Łódź

Glazura i Terakota

Okólna 10
Zawiercie

Glazuris

Wrocławska 20
Nowa Sól

Glazuris

Wapienna 18
Żary

Glazuris

Obrońców Lwowa 19
Leszno

Glazuris

Adama Mickiewicza 65D
Głogów

GnsBud Gniewosz Instytut Wnętrz

Świebodzin 124
Bolesław

GRES ŁODŹ Spółka Jawna

Stanisława Wigury 7
Łódź

GRES-STYL ANDRESPOL

Rokicińska 113
Andrespol

Hurtownia Artykułów Przemysłowych Tuliszków

Kiszewy 71 b
Tuliszków

Hydro Eko

Gabriela Narutowicza 45
Biała Podlaska

Hydro-Instal 2

Gen. de Gaullea 80
Zabrze

HYDROTERM Małgorzata Haczyk

Kościuszki 1
Krzeszowice

Imex Top 32 Sp z o.o.

ul. Grunwaldzka 303
Gdańsk

Instal Dom

Wodociągowa 14
Strzelce Krajeńskie

Instal Euro 2000 Sp. z o.o.

Warszawska 172
Łomianki

Instalator Radomsko

Kościowa 22
Radomsko

Instalkran Koło

Toruńska 134
Koło

Instbud Bełchatów

Transportowa 9
Bełchatów

Interbud

Lubelska 11
Mrągowo

Inverno Centrum Łazienek

Brzezińska 50
Rybnik

Jacek Opoczno

Inowłodzka 30
Opoczno

Jacek Piotrków Trybunalski

Żelazna 4
Piotrków Trybunalski

Jacek Wójcik

Kamienna Góra, Polska

Jardo

Cieszyńska 330
Bielsko Biała

Jarosław Zaleski

62-600 Koło, Polska

JD Partners

Lenartowicza 1
Sosnowiec

JETA – Salon Łazienek – Galeria Polskie Meble

Aleje Solidarności 34
Poznań

Jeta Gostyń

Ogrodowa 9
Gostyń

Jeta Grabowska

Grabowska 93
Ostrów Wielkopolski

Jeta Jarocin

Aleja Niepodległości 20a
Jarocin

Jeta Kalisz

Wrocławska 18
Kalisz

Jeta Kościelec

Bogumiła 109
Kościelec

Jeta Krotoszyn

Al. Powstańców Wlkp. 62
Krotoszyn

Jeta Kłodzko

Zajęcza 4b
Kłodzko

Jeta Ostrów Wlkp Gorzycka

Gorzycka 34
Ostrów Wlkp.

Jeta Ostrzeszów

pl. Borek 13
Ostrzeszów

Jeta Pleszew

Ogrodowa 13
Pleszew

Jeta Poznańska

Poznańska 46
Ostrów Wlkp.

JETA salony łazienek

Marywilska 44
Warszawa

Jeta Wrocław

aleja Aleksandra Brücknera 25-43
Wrocław

Jeta Wrocław

Karmelkowa 29
Wrocław

Jeta Żagań

Browarniana 3
Żagań

Jotes

Fabryczna 2
Lublin

Kafra

Przemysłowa 22
Bydgoszcz

Kamil Duda

plac Jana Pawła II 17, 06-400 Ciechanów, Polska

Kamil Wiśniewski

Karol Florek

Ujście, Polska

Kawaler Ostrzeszów

Przemysłowa 15
Ostrzeszów

KAZIMIERZ – DESIGN

Kościuszki 52A
Łańcut

KAZIMIERZ Rzeszów

Torowa 5
Rzeszów

Kinmar

Wrocławska 3
Trzebnica

Klink

Rzemieślnicza 12
Grudziądz

Kolor

Kochanowskiego 47a
Tarnów

Komet

Piaskowa 6
Elbląg

Kompan

Rybnicka 47
Racibórz

Koned Wizualizacje

Łęgska 3a
Włocławek

KONRAD

Tomaszowska 14
Rawa Mazowiecka

Krab.

Jana Pawła II 11
Głuchołazy

Krystyna

Grunwaldzka 91
Jaworzno

Krzysztof Kołodziej

Wieluń, Polska

Krzysztof Lisiecki

Włocławek, Polska

Krzysztof Trzewicarz Rybnik

Krzyżak Dom i Wnętrze

Pszczyńska 230
Jastrzębie Zdrój

Kucza

Żorska 200
Rybnik

Kurek – Aleksandra Galczak

Kurek

Ogrodowa 4
Barlinek

Lubar

Konarskiego 159 A
Rybnik

Luxkon Europejska

Europejska 60 / Kolska 12B
Konin

Luxkon Kolska

Kolska 12b
Konin

Mag – Dekor

ul.Armii Krajowej 2H
Brańsk

Majster

Wolności 24
Gołdap

Mariusz Gałek

Spisaka 95A, 02-495 Warszawa, Polska

Mariusz Raczkowiak

64-200 Wolsztyn, Polska

Maro

Księcia Władysława Opolskiego
Chorzów

Matbud

Pszczyńska 133
Gliwice

Matbud

Andersa 20
Gliwice

Matsell.

Fiołków 6
Tychy

MEGAWAT

Budowlanych 2
Strzelce Opolskie

Megałazienki

Dmowskiego 51
Tychy

Mera „Nowy Roździeń”

Al. Roździeńskiego 199
Katowice

Mera.

Przemysłowa 70
Tychy

Mera

Kustonia 63
Bielsko Biała

Metal-Tech

Budzistowo, Kołobrzeska 18
Kołobrzeg

MG – SALON ŁAZIENEK

Aleja Armii Krajowej 1a
Wołomin

MiO Makuła i Wspólnicy

os. Dywizjonu 303 31B
Kraków

Mirani Centrum Ceramiki – Bartosz Biedny

Mirani Centrum Ceramiki

Mostowa 36
Oborniki

Moment

Przeładunkowa 1
Żary

Novertis Działoszyn

Posmykowizna 36
Działoszyn

Novertis Pajęczno

Targowa 1
Pajęczno

Nowy Salon Łazienek

Pszczyńska 20
Wyry k/Mikołowa

Obsession Bathrooms s.c. Marzena Kulazińska, Teresa Andrzejczak

Łódzka 183
Konstantynów Łódzki

OCMB Chemia

Bohaterów Warszawy 10
Mrągowo

Olimp Desing

Okólna 10
Zawiercie

Pagaz Wałbrzych

Skarżyska 2
Wałbrzych

Pagaz

Spacerowa 1E
Kamienna Góra

Pawdo

ul. Armii Krajowej 21 C
Jędrzejów

Pawlak SP. J

Stanisława Duboisa 75
Ostrów Mazowiecka

PC-ART

Wojska Polskiego 2
Choszczno

PPHU Komar

Kolejowa 10
Ząbkowice Śląskie

Primo

Szczęść Boże 11
Rybnik

Profil

Przemysłowa 12
Piła

Radex

Wróblewskiego 5
Nowa Sól

RAF-MAT ( SALON M2 )

Przemysłowa 4/8B
Żuromin

Rem

Kilińskiego 11
Opatów